Artykuły
13.06.2016 10:56

Video Games Live wraca do Polski!

Video Games Live to jedna z najciekawszych inicjatyw na świecie związanych z muzyką, która nadaje grom klimatu. Jej twórca – Tommy Tallarico – pokazuje nam jak ważnym elementem kultury stały się nie tylko gry komputerowe, ale też, że muzyka z nich zasługuje by weszła na ogromne sale koncertowe na świecie.

Stwierdzenie, że „każdy gracz powinien chociaż raz w swoim życiu zobaczyć Video Games Live na własne oczy” to nie zwykły frazes, ale szczera prawda. Ubiegłoroczny koncert Video Games Live , który odbył się w gmachu filharmonii Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach był nie tylko sukcesem pod względem sprzedaży biletów, ale przede wszystkim pokazał, że chcemy uczestniczyć w tego typu niezwykłych wydarzeniach. Organizatorzy we współpracy z Tommym Tallarico dotrzymali słowa o powrocie, dlatego jeszcze w tym roku w Katowicach odbędą się  dwa Video Games Live. Koncerty odbędą się 15  i 16 listopada o godzinie 19:30.

Sprzedaż biletów rusza już jutro, czyli 14 czerwca. Wedle zapowiedzi ceny będą się wahały w przedziale 60–149 zł. Twórcy zawsze zachęcają do współtworzenia listy utworów, które miały by się pojawić się podczas Video Games Live. My również zachęcamy Was byście poprzez zagłosowanie tutaj wybrali najciekawsze waszym zdaniem propozycje, no i oczywiście widzimy się na miejscu.