World of Tanks
10.06.2016 14:22

Z okazji Euro 2016 zaczynamy futbolowe zawody w World of Tanks!

Wargaming ma przyjemność poinformować, iż z okazji rozpoczynających się Euro 2016 wystartowały okolicznościowe tryby i misje w World of Tanks na PC oraz World of Tanks Blitz (iOS, Android, Windows 10). W World of Tanks na PC przygotowany został specjalny tryb piłkarski.

Wszyscy czołgiści otrzymują unikatowy czołg T-62a Sport (T-62a S) i miejsce w garażu. Wybierając tę maszynę do walki zamiast na pole bitwy trafiamy na boisko piłkarskie i uczestniczymy w meczu 3 na 3 graczy. Podczas 7 minut Twoja drużyna musi zdobyć 3 gole szybciej niż przeciwnicy. Warto podkreślić, że to ostatni dzwonek do zgłoszenia swojej drużyny na turniej (zapisy kończą się 15 czerwca), gdzie do wygrania jest 5 000 USD, legendarne czołgi Type 59 i konta premium. Zapisów na turniej można dokonywać pod adresem: http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/46/video-footbal-2016-release/.
Natomiast w World of Tanks Blitz gracze mogą wziąć udział w misjach specjalnych z okazji Euro 2016. Nagrodą za ich ukończenie będzie unikatowy kamuflaż „Olé, Olé, Olé” dla Twoich pojazdów. Swój debiut zalicza FCM 50 t, pierwszy czołg premium w drzewku francuskim. Szybki, dysponujący mocnym działem ze świetną penetracją. Maszyna dostępna jest od razu ze specjalnym piłkarskim kamuflażem, także oczy reszty graczy będą zwrócone ku Tobie. Więcej informacji o misjach piłkarskich pod adresem: http://wotblitz.eu/.