Counter Strike: GO
17.07.2019 13:50

Sharks i LG wygrywają swoje pierwsze mecze w drodze na Majora!

Tuż po zakończeniu pierwszych dwóch spotkań amerykańskiego minora, do walki stanęły kolejne cztery zespoły. Sharks podejmowało Singularity, a Luminosity mierzyło się z eUnited.

Singularity vs Sharks 8:16

Spotkanie pomiędzy Singularity oraz Sharks rozgrywane było na Nuke. Mimo wygrania dwóch pierwszych rund przez graczy z USA, to Brazylijczycy dominowali w pierwszej połowie, wygrywając ją 10:5. Po zmianie stron ponownie runda pistoletowa wpadła na konto hydrexa i spółki. Singularity było w stanie wygrać jeszcze 2 następne rundy i ostatecznie to Brazylijczycy triumfowali 16:8.

eUnited vs Luminosity 11:16

W drugim spotkaniu walczyły ze sobą drużyny eUnited oraz Luminosity. Spotkanie to lepiej rozpoczął zespół Coopera, który wygrał pierwsze 6 rund po stronie CT. Od siódmej rundy Felps i spółka zaczęli odrabiać straty i ostatecznie udało im się je zmniejszyć tylko do jednej rundy. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 8:7 dla Amerykanów.

Po zmianie stron ujrzeć mogliśmy dominację zakk’a. Gracze LG w drugiej części spotkania przegrali tylko 3 rundy, wygrywając spotkanie wynikiem 16:11.

W następnych spotkaniach zmierzą się ze sobą zawodnicy INTZ z Luminosity oraz NRG i Sharks. Oba spotkania rozgrywane będą w formacie bo3 w ramach górnej drabinki.

___
Żródło zdjęć: Dreamhack