17.07.2019 12:52

NA Minor: NRG z pierwszym zwycięstwem, FURIA przegrywa z INTZ!

Pierwsze mecze amerykańskiego Minora przed Starladder Major Berlin 2018 już za nami. NRG podejmowało Team One, a zawodnicy FURIA walczyli z swoimi rodakami z INTZ.

NRG vs Team One 16:5

CeRq i spółka podejmowali zespół bit’a na Inferno. Zespół z USA świetnie rozpoczął te spotkanie, wygrywając trzy pierwsze rundy po stronie terrorystów. Brazylijczycy odpowiedzieli dwoma wygranymi starciami. NRG po chwili odpowiedziało i zawodnicy z Ameryki Północnej prowadzili 5:2. Kilka minut później antyterroryści doprowadzili do remisu 5:5. Jak się później okazało, były to ostatnie wygrane rundy przez podopiecznych cky. NRG wygrało 10 rund z rzędu i wygrało mecz otwarcia wynikiem 16:5

FURIA vs Intz 13:16

W drugim spotkaniu FURIA podejmowała w brazylijskich derbach INTZ. Pojedynek na Overpassie lepiej rozpoczęli gracze tej drugiej drużyny, którzy jako strona atakująca po 5 rundach prowadzili 4:1. Wtedy kscerato i spółka odrobili straty, wygrywając 5 rund z rzędu i wyszli na prowadzenie 6:4. Zespół YEL‚a odpowiedział trzema wygranymi i mieliśmy wynik 7:6 dla INTZ. Ostatnie dwie rundy wpadły na konto zawodników FURIA, którzy pierwszą połowę wygrali wynikiem 8:7.

Po zmianie stron zawodnicy FURIA kontynuowali zwycięską serię, wygrywając pierwsze trzy potyczki drugiej części spotkania. Przy wyniku 11:7, na zwycięską ścieżkę wrócili gracze INTZ, którzy wygrali 6 rund z rzędu i wyszli na prowadzenie 13:7. Podopieczni guerri’ego zdołali wygrać tylko dwie rundy, ostatecznie ulegając swoim rodakom 13:16.

Obecnie trwają mecze eUNITED vs Luminosity oraz Singularity vs Sharks. Przypominamy, że 8 drużyn walczy o awans na Majora w Berlinie. Na najważniejszy turniej w drugiej połowie 2019 pojadą dwie najlepsze drużyny, a zespół który zajmie trzecie miejsce otrzyma slot w turnieju ostatniej szansy.