Counter Strike: GO
15.07.2019 13:05

Team Liquid zwycięża BLAST Pro Series Los Angeles 2019!

W miniony weekend oprócz GG League, rozgrywany był również kolejny turniej z serii BLAST , a mianowicie BLAST Pro Series Los Angeles 2019. Po dwóch dniach zmagań, triumfowali gracze Team Liquid!

NAF i spółka w fazie grupowej nie zaznali smaku porażki, i jako jedyna drużyna zakończyli pierwszy etap z bilansem 5-0-0. W półfinale zawodnicy Liquid pokonali Cloud 9 2:0, a w wielkim finale okazali się lepsi od FaZe z NEO w składzie.

Zespół trenowany przez adreNa za zajęcie pierwszego miejsca podczas BLAST Pro Series Los Angeles 2019 otrzymał 125 tysięcy dolarów oraz 10 punktów BLAST. NEO i spółka za zajęcie drugiego miejsca zgarnęli 50 tysięcy dolarów i 8 punktów.

Trzecie miejsce zajęli zawodnicy NRG, którzy zostali nagrodzeni 25 tysiącami dolarów, natomiast czwartą pozycję zajeli gracze Cloud 9. Zespół Dapsa otrzymał 15 tysięcy dolarów. 5 miejsce przypadło graczom Mibr, a szóste, ostatnie zajęli reprezentanci Renegades.

MVP turnieju wybrany został Keith ‚NAF’ Markovic, który zanotował rating 1.40!

W klasyfikacji Blast Pro Series prowadzą na ten moment zawodnicy Team Liquid, którzy zgromadzili 26 punktów. Tuż za nimi znajdują się zawodnicy Astralis oraz FaZe. Oba zespoły mają po 20 „oczek”

___
Żródło zdjęć: Dreamhack, Adela Sznajder