Counter Strike: GO
14.07.2019 18:34

Znamy drugiego finalistę GG League! G2 pokonuje GamerLegion!

Mimo odpadnięcia z turnieju w Poznaniu zawodników Virtus.Pro, emocji na Stadionie Miejskim nie brakuje. W drugim meczu półfinałowym G2 Esports podejmowało GamerLegion. Po dwumapowym pojedynku, lepsi okazali się zawodnicy z nad Sekwany, którzy zapewnili sobie awans do finału GG League!

Drugi półfinał rozgrywany był na Nuke (wybór G2 i Vertigo ( wybór GL). Trzecią mapą miało być Inferno.

Na Nuke, mimo wygrania dwóch pierwszych rund przez zespół Screama, oglądaliśmy dominację zespołu shoxa. G2 prowadziło po stronie terrorystów 11:4. Po zmianie stron, zawodnicy GamerLegion zaprezentowali się nieco lepiej niż w pierwszej części tego spotkania, jednak zdołali wygrać tylko 6 rund.

Vertigo rozpoczęło się identycznie jak Nuke. Dwie pierwsze rundy wpadły na konto GamerLegion, natomiast pierwszą część spotkania wynikiem 11:4 wygrali Francuzi. Po zmianie stron KennyS i spółka dopełnili formalności i wygrali drugą mapę 16:4.

W finale GG league zawodnicy G2 podejmą duńskie Tricked, które w półfinale pokonało Virtus.pro. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:00, a sam pojedynek transmitowany będzie w TVP Sport!

___
Żródło zdjęć: G2 Esports