Counter Strike: GO
08.07.2019 17:31

Kolejni zawodnicy na obserwacjach w x-kom AGO!

Po finałach 5 sezonu Polskiej Ligi Esportowej, podczas których x-kom AGO zajęło 3-4 miejsce, włodarze organizacji rozpoczęli kolejne testy potencjalnych nowych zawodników „Jastrzębi”. W tym tygodniu na testach w gnieździe będzie obserwowanych pięciu zawodników!

Przez najbliższe 7 dni obserowani będą: Olek „Hades” Miskiewicz, Maciej „F1ku” Miklas, Grzegorz „jedqr” Jędras, Kamil „reiko” Cegiełko oraz Wojciech „Prism” Zięba. Prism i Hades mieli już zaszczyt występować na testach w ubiegłym tygodniu, a Olek występował w barwach x-kom AGO podczas finałów PLE!

F1ku

F1ku to zawodnik znany min.z mixu SamerTajm., z którym dostał się do 1/8 finału otwartych kwalifikacji do Minora. Wcześniej 16 latek reprezentował barwy min. Vex.esport

Jedqr

Grzegorza nikomu przedstawiać nie trzeba. Jedqr jest kojarzony głównie z gry w barwach x-kom team, w którym występował od października 2018. W barwach x-kom zdobył min. brązowy medal za zajęcie trzeciego miejsca na finałach 4 sezonu PLE. Jedqr w barwach starego zespołu miał również okazję zagrać w zamkniętych kwalifikacjach do Majora w Katowicach, podczas których udało im się pokonać Virtus.Pro!

Reiko

Kamil to 19 letni zawodnik występujący w ex-Codewise Unicorns. W barwach „Jednorożców” występował min. podczas kwalifikacji do Games Clash Masters na Meet Point 2019.

Hades

Hades to jeden z największych talentów polskiej sceny CS:GO. Polscy kibice mogą go kojarzyć min. z gry w zespole Izaka podczas ASUS ROG 2019. W swojej dotychczasowej przygodzie z profesjonalną sceną CS:GO występował min. w barwach Invizy Esport, EFBIJAJ oraz Polbit Pogoń Esport. W barwach EFBIJAJ udało mu się zwyciężyć 29 sezon ESEA Intermediate Division – Europe

Prism

O Prismie pisaliśmy w poprzednim artykule dotyczącym testów w x-kom AGO. Link znajdziecie tutaj.

Cała piątka będzie obserwowana w gnieździe do końca tygodnia. Za tydzień prawdopodobnie poznamy kolejnych zawodników, którzy staną przed szansą dostania się do ostatecznego składu x-kom AGO!

___
Żródło zdjęć: AGO Esports