Counter Strike: GO
08.07.2019 11:57

Good Game League 2019: Wielki finał na żywo w TVP Sport!

TVP Sport pozyskało na wyłączność prawa do emisji telewizyjnej finałów Good Game League 2019, które odbędą się 13-14 lipca na Stadionie Lecha Poznań. Wielki finał turnieju będzie transmitowany na żywo, w niedzielę 14 lipca o godzinie 20:20 w otwartym kanale TVP Sport!

Cały turniej zostanie pokazany w internetowych kanałach telewizji. W TVP Sport możemy regularnie oglądać rozgrywki esportowe. Od półtora roku emitowane są największe światowe imprezy z cykli takich jak IEM, ESL One czy BLAST Pro Series. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć na żywo turniej odbywający się w Polsce. Stadion, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań tym razem zamieni się w świątynię esportu i gamingu.

Turniej cs:go!

13 oraz 14 lipca w Poznaniu pojawią się zespoły ze światowej czołówki CS:GO, a polskich kibiców na pewno cieszy fakt, że do rywalizacji z takimi markami jak: G2 Esports, HellRaisers czy GamerLegion, staną Polskie składy: Virtus.pro i Aristocracy.

Mateusz Matysiak, CEO Good Game League.

“Współpraca z TVP Sport gwarantuje nam realizację turnieju na najwyższym światowym poziomie. Cieszymy się, że zaledwie 2 lata od startu naszej organizacji będziemy mogli szczycić się transmisją godną największych turniejów naszego globu. To także pewność dotarcia do szerszego grona odbiorców, co pomoże nam zbudować jeszcze silniejszą markę” –

Skład drużyn, które przyjadą do stolicy Wielkopolski wygląda imponująco: G2 , HellRaisers, Virtus.pro, Aristocracy, Gamerlegion, Tricked , Winstrike oraz Epsilon .

Wyżej wymienione składy powalczą o pulę wynoszącą 100 000 euro, a zwycięzca otrzyma czek na 50 000 euro. Turniej CS:GO to jednak nie jedyna atrakcja, którą przygotowali organizatorzy.

CS to nie wszystko!

Na Stadionie Lecha Poznań oprócz GG League, odbędzie się kilka otwartych turniejów FIFA 19, będzie można wrócić do początków gamingu w strefie retro, skorzystać ze strzelnicy ASG oraz posilić się w znacznej strefie Food-Trucków.

Good Game League 2019 rozpocznie się za 6 dni, a my przypominamy, że wstęp na turniej jest całkowicie bezpłatny. Tych, którzy nie zdołają się pojawić na stadionie miejskim w Poznaniu zapraszamy do śledzenia transmisji na portalu tvpsport.pl, a w niedzielny wieczór – przed telewizor.

___
Źródło: Informacjie Prasowe
Żródło zdjęć: GG League