02.07.2019 16:08

Astralis miażdży BIG! fnatic wygrywa z MIBR!

Kolejne spotkania w ramach ESL One Cologne 2019. Ty razem mogliśmy ujrzeć mecze takie jak: Astralis vs BIG oraz fnatic vs MIBR.

Astralis vs BIG (Overpass)

Spotkanie które budziło wiele do rzeczy. Astralis ostatnio spadło z rankingu. A BIG udawało się już wygrywać spotkania na zawodników że Skandynawii. Pierwsza połowa to bardzo gładkie prowadzenie Astralis które wypracował świetną grą. Prowadzili aż 11:4. W drugiej zaś nie dali rywalowi wygrać już żadnej rundy. Spotkanie zakończyło się dominacją Astralis 16:4

fnatic vs MIBR (Inferno)

Pierwsza połowa to tak naprawdę przejechanie się po rywalu przez fnatic albowiem prowadzili oni 12:3 przed zmianą stron. Jednak po niej MIBR zaczęło gonić z wynikiem i nie powiem grali dobrego cs’a. Niestety ale nie udało im się zrealizować celu jakim był come back. Całe spotkanie wygrywają Szwedzi 16:11.