02.07.2019 15:01

FaZe górą w meczu z Renegades, NRG dominuje FURIA!

Dzisiaj o godzinie 13:20 wystartowały kolejne 2 spotkania górnej tabeli w ramach ESL One Cologne 2019. NRG vs FURIA oraz FaZe vs Renegades.

Mogliśmy także ujrzeć jednego reprezentanta naszego kraju! Mowa tutaj o grającym obecnie dla FaZe Filipie NEO Kubskim.

NRG vs FURIA (Nuke)

Zawodnicy z USA od samego początku prezentowali się świetnie. T ich dyspozycja przyczyniła do totalnej dominacji w pierwszej połowie. NRG do przerwy prowadziło już 13:2. Jednak w drugiej połowie to zawodnicy z Brazylii starali się wracać z wynikiem ale różnica z pierwszej połowy była tak długa że całe spotkanie wygrała ekipa z Ameryki Północnej wynikiem 16:7.

FaZe vs Renegades (Mirage)

Spotkanie które napewno mogło się podobać albowiem obie ekipy prezentowały się bardzo dobrze jednak po pierwszej to zespół Renegades wyszedł na niewielkie prowadzenie 6:9. Druga połowa dla ekipy NEO zaczęła się pięknie bo doprowadzili oni do stanu 9:9. Kolejne rundy to rundy runda za rundę ale w ostateczności to zespół FaZe zwycięża swoje pierwsze spotkanie wynikiem 16:14.