01.07.2019 18:23

forZe eliminuje Aristocracy z LOOT.BET Smack My Beach Cup

Dzisiaj rozegrało się spotkanie pomiędzy Aristocracy oraz forZe
w ramach turnieju LOOT.BET Smack My Beach Cup. Wygrany tego spotkania przechodził do półfinału natomiast przegrany odpadał z całego turnieju.

Lepsza okazała się ekipa almazera wygrywając z Aristocracy 2:1.

Mapy które miały zostać rozegrane: Mirage,Train,Nuke

Mirage

Mapa która zaczęła się dla Polaków nie zbyt dobrze bo samego początku ekipa forZe prowadziła i to oni wygrali pierwszą połowę 9:6.
Już w kolejnej połowie Polacy wyrównali i wyszli na prowadzenie aż 15:12. Niestety ale zawodnicy z Rosji doprowadzili do dogrywki w której okazali się lepsi wygrywając mapę 22:20.

Train

Aristocracy rozpoczęło ją po stronie atakującej gdzie od samego początku wygrywali i mieli przewagę aż 7:2. Mimo iż drużyna almazera próbowała gonić wynik to jednak nasi rodacy wygrywają pierwsza połowę 9:6. Rosjanie w drugiej połowie wygrali pierwsza rundę ale radość nie trawa długo, ponieważ Dycha i spółka już w następnej rundzie odpowiedzieli. Ekipa almazera próbowała coś jeszcze wygrać ale nie udało im się ta sztuka. Polacy pewnie wygrywają Train’a 16:9.

Nuke

Pierwsze 3 rundy wpadły łupem zawodników z Polski jednak kolejne 8 na konto Rosjan i to oni prowadzili 8:3. Jednak nasi rodacy się obudzili i odrobili wynik który był całkiem niezły jak na stronę terrorystów. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:8. Druga połowa była strasznie wyrównana ale niestety mocniejsi na tej mapie okazali się Rosjanie wygrywając ją 16:14.

ForZe w półfinale zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Nemiga vs Epsilon.