Counter Strike: GO
27.06.2019 17:31

ZMIANY W AGO ESPORTS! 3 ZAWODNIKÓW OPUSZCZA GNIAZDO!

Zmiany w AGO stały się faktem! Dosłownie przed chwilą AGO Esports za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowało o zmianach w zespole CS:GO. Według oświadczenia opublikowanego przez organizację, z pierwszym lipca 2019 pożegnają się phr, Szpero oraz Kap3r.

phr występował w barwach AGO od powstania organizacji. Szpero oraz Kap3r do „jastrzębi” dołączyli w ubiegłym roku, gdy odeszli z ławki rezerwowych Team Kinguin.

AGO w składzie z tą trójką zwyciężyło
OGA Counter PIT Season 1
oraz 4 sezon PLE. Jastrzębie zajęły również drugie miejsce podczas WESG 2018.

“Zamykamy pewien etap. Nie ma co się oszukiwać ale wyniki w ostatnim czasie nie były
zadowalające. Uważam, że mieliśmy mocne indywidualności, jednak względem założonej pracy nie byliśmy w stanie funkcjonować jako jeden organizm. Kluczowym tego powodem była odmienna wizja funkcjonowania drużyny i treningu, co powodowało, że nie
szliśmy wspólną drogą. Pracowaliśmy nad tym aby jako Drużyna złapać pewną powtarzalność i przygotować się do kwalifikacji do Minora podobnym systemem jak do WESG. Dzisiaj wiemy, że nie wszyscy są w stanie zachować powtarzalność w przyjętym systemie pracy.
Właśnie z tego powodu żegnamy się z trójką, co pragnę podkreślić, bardzo uzdolnionych zawodników, z którymi nie byliśmy wstanie znaleźć wspólnego mianownika w zakresie opisanego przeze mnie zagadnienia. Z tego miejsca chciałbym podziękować chłopakom
za trud włożony w rezultaty drużyny. Spędziliśmy świetne chwile i jestem pewien, że chłopaki poradzą sobie w nowej rzeczywistości.”

Minirox, trener dywizji CS:GO AGO ESPORTS.

To są pierwsze zmiany w AGO od sierpnia 2018. Nie wiadomo kto zajmie miejsce tej trójki. O kolejnych zmianach organizacja poinformuje w kolejnych komunikatach.

___
Żródło zdjęć: AGO Esports