26.06.2019 16:07

NEMIGA NISZCZY VIRTUS.PRO…

Dzisiaj Virtus.pro rozegrało swoje pierwsze spotkanie w ramach turnieju LOOT.BET Smack My Beach CupPodejmowali w nim białoruską formację Nemiga. Zawodnicy z Białorusi pewnie pokonali naszych rodaków wynikiem 0:2.

Mirage

Mapa wybrana przez ekipę  Snaxa była dla nich dramatyczna. Już po pierwszej połowie było widać że VP nie daje sobie rady. Pierwszą połowę przegrali wynikiem 2:13. W drugiej połowie zawodnicy Nemiga dokończyli mapę i wygrali ją 2:16.

Dust 2

Mapa w pierwszej połowie toczyła się równo ale to jednak drużyna Jyo  wyszła na niewielkie prowadzenie 7:8. Po wygranej pierwszej rundzie drugiej połowy przez VP mieliśmy nadzieję na dobrą walkę. Jednak nasza nadzieja poszła na marne bo zawodnicy Nemiga odpowiedzieli już w kolejnej rundzie. Oprócz rundy pistoletowej w drugiej połowie ekipie trenowanej przez Kubena nie udało się już nic więcej zdziałać i przegrali oni tę mapę wynikiem 8:16.

W następnym spotkaniu zawodnicy Virtus.Pro zmierzą się z przegranym meczu Chaos vs Tricked. Przegrany tego meczu pożegna się z turniejem, a wygrany zagra w meczu decydującym.