21.06.2019 17:34

KennyS zagra w półfinale! G2 eliminuje Faze z finałów EPL!

Pierwszy ćwierćfinał podczas finałów ESL Pro League w Montpellier już za nami! KennyS i spółka po dwu mapowym pojedynku pokonali drużynę NEO 2:0 i zapewniło sobie udział w półfinale! Zawodnicy FaZe natomiast muszą pożegnać się z Francuskim turniejem.

Train G2 16:12 FAZE

Spotkanie to rozpoczęło się na wybranym przez Francuzów trainie. Podopieczni maLeKa na początku prezentowali się zdecydowanie lepiej, po 5 rundach terroryści prowadzili 4:1. Chwilę później antyterroryści wygrali trzy rundy i doprowadzili do remisu. Następnie obie drużyny zgarnęły po dwie rundy z rzędu, doprowadzając do wyniku 6:6. Zespół z Francji po chwili zagwarantował sobie zwycięstwo w pierwszej połowie, zgarniając dwie rundy. Ostatnia runda pierwszej połowy wpadła na konto FaZe.

Dust 2 16:8 FAZE

Drugą mapą tego pojedynku był wybrany przez zespół Polaka Dust 2. Mimo przegrania rundy pistoletowej, zawodnicy FAZE po 6 rundach prowadzili 4:2. Później jednak to zawodnicy G2 częściej wychodzili z rund zwycięsko, i ostatecznie pierwszą połowę KennyS wraz z kolegami wygrał 9:6. Po zmianie stron zawodnicy FaZe nie byli w stanie przełamać świetnej ofensywy rywali. Zespół Niko zdobył tylko dwie rundy i tym samym przegrał drugą mapę wynikiem 8:16.

Francuzi w półfinale podejmą NRG, które wczoraj pokonało Astralis. Mecz zaplanowany jest na sobotę na godzinę 15:00. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanale ESL CSGO Polska na Twitch.