Counter Strike: GO
19.06.2019 22:48

Plopski zastępuje Dennisa w NIP! Niejasna przyszłość Get_Right’a!

Zmiana w Ninjas In Pyjamas! Z szwedzkim zespołem pożegnał się dzisiaj Dennis „dennis” Edman, a jego miejsce zajmie Nicolas „Plopski” Gonzalez Zamora. Pojawiły się również informacje, jako by Christopher „GeT_RiGhT” Alesund miał zostać odsunięty od składu szwedzkiej organizacji.

Plopski to siedemnastoletni riffler, który dotychczas występował w barwach Ancient. Ze swoim dotychczasowym zespołem zwyciężył LOOT.BET Hotshot Series Season 3.

Szwed z hiszpańskim paszportem wraz z kolegami z Ancient zajął również drugie miejsce podczas ubiegłotygodniowego Dreamhack Open Jonkoping 2019.

Nicolas przed dołączeniem do Ancient występował min. w x6tence,
x6tence white, x6tence Galaxy oraz Singularity esports.

W barwach x6tence Galaxy Szwed triufmował w WINNERS League – Season 1: Invite Division. Natomiast gdy występował w x6tence, udało mu się zwyciężyć podczas GAME Stadium 2017.

Dennis w barwach NIP występował od lutego 2018, gdy odszedł z GODSENT. W barwach Ninjas In Pyjamas zajął 3-4 miejsce podczas finałów 6 sezonu ECS.

Według informacji które podał portal Hltv.org, wkrótce może wyjaśnić się przyszłość Get_Right’a. Legenda Szwedzkiej sceny Counter Strike’a wkrótce może zostać przesunięta na ławkę rezerwowych. Nie wiadomo jeszcze kto miałby go zastąpić.

___
Żródło zdjęć: Ninjas In Pyjamas