Counter Strike: GO
19.06.2019 20:49

Montpellier: FaZe i Mousesports z awansem do PlayOff !

Drugi dzień finałów ESL Pro League w Montpellier dobiegł końca. Z Francuskim turniejem pożegnały się dzisiaj zespoły Fnatic oraz Cloud9. Miejsce w fazie play-off zapewniły sobie natomiast zespoły Filipa „NEO” Kubskiego oraz Chrisa ‚chrisJ‚ de Jonga.

Fnatic vs Heroic 1:2 (Nuke 7:16, Mirage 16:12, Overpass 6:16)

W trzecim dzisiejszym meczu Szwedzi z Fnatic podejmowali duńskie Heroic. Po trzy mapowym pojedynku lepsi okazali się zawodnicy Heroic, którzy wygrali 2:1. Duńczycy w swoim następnym spotkaniu zmierzą się z G2 Esports, a Szwedzi wracają do domu!

FaZe vs North 2:1

Czwarte spotkanie to był pojedynek FaZe Clan i North. Mimo niespodziewanego wysokiego zwycięstwa na pierwszej mapie, zawodnicy North ostatecznie ulegli drużynie NEO 1:2.

G2 vs Cloud 9 2:0

W następnym meczu shox i spółka podejmowali zespół autimatic’a. Stawką tego meczu było pozostanie w Montpellier. Po wyrównanym spotkaniu lepsza okazała się drużyna z Francji, która pokonała Amerykanów 2:0 i wyeliminowała ich z turnieju.

Hellraisers vs Mousesports 0:2

Na zakończenie drugiego dnia zmagań w Oksytanii otrzymaliśmy mecz pomiędzy Hellraisers oraz Mousesports. Spotkania tego do kategorii emocjonujących nie możemy zaliczyć, bowiem frozen i spółka po dwóch szybkich mapach pokonali zespół ISSY

Jutro czeka nas sześć spotkań w Montpellier. Jako pierwsi do walki staną zawodnicy Team Liquid oraz MiBR, którzy podejmą kolejno Hellraisers i North. Początek tych dwóch spotkań zaplanowany jest na godzinę 12:00.

___
Żródło zdjęć: Dreamhack