18.06.2019 17:27

Finały EPL: Astralis i Heroic wygrywają swoje spotkania!

Astralis vs Cloud9 Inferno (16:9)

Spotkanie na Inferno bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Astralis wygrywając 7 rund pod rząd jako terroryści. Jednakże Cloud9 nie dał za wygraną starali się za wszelką cenę poskromić zawodników z Danii. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 11:4 dla Astralis, w drugiej połowie nie stało się nic spektakularnego, Cloud9 udało się ugrać jedynie 5 rund a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 16:9.

Heroic vs DETONA Dust2 (16:8)

Kolejne Spotkanie na mapie Dust2 okazało się zwycięskim dla drużyny Heroic. Pierwsza połowa nie była jednak znacząca zawodnicy obu drużyn grali bowiem łeb w łeb kończąc z wynikiem 8:7. W drugiej połowie zawodnicy Heroic totalnie zmiażdżyli swoich przeciwników, DETONIE udało się ugrać jedynie 1 rundę. Co pokazuje iż CS:GO jest grą nieprzewidywalną. W tej rozgrywce świetną grę i zawziętość pokazał Martin ,,stavn” Lund z drużyny Heroic kończąc z wynikiem 27 zabójstw na swoim koncie.