18.06.2019 16:55

Finały EPL: Mousesports pokonuje MIBR, Hellraisers wygrywa z LG!

Finały EPL dalej trwają, kolejne spotkania grupy B już za nami! Mousesports podejmowało Made In Brazil, a Hellraisers walczyło z inną Brazylijską drużyną, Luminosity Gaming. W obu przypadkach drużyny z Brazylii okazały się gorsze od swoich przeciwników.

Hellraisers vs Luminosity (Mirage (16:7)

Spotkanie na Mirage lepiej rozpoczęli zawodnicy z”Kraju Kawy”, którzy grając po stronie CT wygrali trzy pierwsze rundy. Drużyna Imbt odpowiedziała dwoma wygranymi. W 6 rundzie ponownie zwyciężyli zawodnicy Luminosity. Następne 3 rundy trafiły natomiast na konto drużyny atakującej, która wyszła na prowadzenie 5:4. HEN1 i spółka odpowiedzieli antyterrorystom w ten sam sposób, doprowadzając do wyniku 7:5. Ostatnie 3 rundy wpadły na konto zawodników Hellraisers, którzy pierwszą połowę wygrali wynikiem 8:7.

Po zmianie stron byliśmy świadkami totalnej dominacji zespołu oskara. Zawodnicy z Brazylii nie byli w stanie przełamać żelaznej defensywy CT i ostatecznie Hellraisers wygrało drugą połowę 8:0!

Mousesports vs MiBR (Inferno 16:8)

Jednocześnie rozgrywane było spotkanie pomiędzy Mousesports i MIBR. Brazylijczycy rozpoczęli potyczkę na inferno po stronie terrorystów, natomiast „Myszki” grały jako antyterroryści. Początek meczu należał zdecydowanie do Fallena i spółki, którzy prowadzili nawet 6:2. Przełamanie zespołu chrisj nastąpiło w 9 rundzie. Antyterroryści wygrali ostatnie siedem rund pierwszej połowy i ostatecznie to oni prowadzili 9:6.

Po zmianie stron Mousesports nie przestało wygrywać rund. Zawodnicy z Europy wygrali kolejne cztery rundy, doprowadzając do wyniku 14:6. Wtedy Brazylijczycy na chwilę się obudzili i zgarnęli dwa punkty, zmniejszając stratę do sześciu punktów. Po chwili jednak zawodnicy Mousesports wygrali dwie rundy, kończąc mapę wynikiem 16:8.

Tak jak widać to na załączonym Tweet’cie, Mousesports podejmie jutro Hellraisers, natomiast MiBR zmierzy się ze swoimi rodakami z Luminosity.

Finały EPL w dniu dzisiejszym zapewnią nam jeszcze sporo wrażeń, bowiem do rozegrania zostało jeszcze 5 spotkań. Za chwilę rozpoczną się kolejne mecze grupy A, Grayhound podejmować będzie Fnatic, a NRG zmierzy się z G2.