15.06.2019 19:27

Dreamhack Jonkoping: Aristocracy pokonuje AVANGAR w drugim meczu!

Po pokonaniu Tricked, w meczu wygranych grupy A podczas Szwedzkiego turnieju Polacy z Aristocracy wygrali z Kazachskim AVANGAR 16:14. Tym samym podopieczni Loorda zapewnili sobie awans do półfinału Dreamhack Jonkoping!

Drugi mecz Polaków w Jonkoping rozgrywany był na Overpassie. Polacy spotkanie rozpoczęli jako zawodnicy antyterrorystów. Mimo wygrania pistoletówki i następnych dwóch rund, Polacy pierwszą połowę przegrali 7:8.

Po zmianie stron zawodnicy AVANGAR prezentowali się bardzo dobrze. Jame wraz z kolegami wygrali pierwsze 4 rundy, doprowadzając do wyniku 7:12. Wtedy Polacy z Aristocracy zaczęli wracać do spotkania. TaZ i spółka doprowadzili do wyniku 11:12, a wtedy zawodnicy AVANGAR powstrzymali atak Polaków. Jednak następne 3 rundy wpadły już na konto Polskiej formacji, która w tamtym momencie prowadziła 14:13. Antyterroryści zdobyli jeszcze tylko jedną rundę, i ostatecznie Aristocracy triumfowało 16:14!

Statystyki na Overpassie 😉

Przed zawodnikami Aristocracy teraz dwa dni przerwy. Swój mecz półfinałowy podczas Dreamhack Jonkoping Polacy rozegrają w poniedziałek, 17 czerwca.