Counter Strike: GO
12.06.2019 15:28

Virtus.Pro zagra z BIG! Poznaliśmy pierwsze mecze Moche XL Esports!

Dzisiaj organizatorzy Lizbońskiego turnieju z pulą nagród wynoszącą 75 tysięcy dolarów ogłosili terminarz spotkań. Zawodnicy Virtus.Pro, którzy zaproszenie otrzymali w zeszłym tygodniu, w swoim pierwszym meczu na Moche XL Esports podejmą Niemieckie BIG!

Sobota 15 czerwca

Pierwszy dzień turnieju rozpocznie się od finału Master League Portugal. Spotkanie to zacznie się o godzinie 11:00, a jego zwycięzca zmierzy się o 19:30 z GamerLegion w drugim sobotnim meczu.

Po finale Master League Portugal, do walki o rywalizację z Windigo staną zawodnicy Virtus.Pro oraz BIG. Zawodnicy obu drużyn zmierzą się już drugi raz w tym tygodniu, bowiem dosłownie za kilka minut rozpocznie się ostatnie spotkanie zamkniętych kwalifikacji do Minora, w którym obie drużyny będą walczyć o awans. Wracając do Portugalii, mecz drużyny Snaxa rozpocznie się w sobotę o 15:30.

Niedziela 16 czerwca

Drugi dzień rozgrywek zainaugurują zawodnicy Windigo, którzy o 11:15 zmierzą się z wygranym meczu Virtus.Pro vs BIG. O 15:30 do walki staną zawodnicy Furia, którzy walczyć będą z wygranym pierwszego sobotniego meczu (GamerLegion/Zwycięzca MLP). Na godzinę 19:30 zaplanowany jest wielki finał, w którym zmierzą się zwycięzcy niedzielnych meczów.

___
Żródło zdjęć: Moche XL Esports twitter