Counter Strike: GO
10.06.2019 21:06

Nieudany debiut Virtus.Pro w kwalifikacjach do Minora

Virtus.Pro zdecydowanie nie może zaliczyć tego dnia do udanych. Najpierw porażka z IzakoBoars a następnie przegrana z mousesports w zamkniętych kwalifikacjach do Minora. Patrząc na wybór map wydawało się, że Polacy będą mieli szansę wygrać ten mecz. Train, Nuke to mapy, które VP gra w obecnym składzie nawet dobrze. Ostatnią mapą mógł być Overpass i tutaj pojawiłyby się problemy.

Virtus.Pro – mousesports (0:2)


Mecz rozpoczął się na Nuke a dodatkowo nasi rodacy zaczynali po stronie broniącej. Niestety nie wiele się na to zdało, mimo dobrego początku. Polacy przegrywali rundy raczej przez proste błędy niż przez świetne taktyki swoich rywali. Druga połowa została również zdominowana przez „Myszy”, Polacy wygrali zaledwie jedną rundę – przegrywając tym samym 16:6 na swojej mapie. Mogliśmy przenieść się Train – wybór międzynarodowego składu. Polacy po stronie atakującej wyglądali przyzwoicie. Wygrali kilka ważnych rund, tym samym ustalając wynik 8:7, który napawał optymizmem. Po zmianie stron Polacy nie mogli przeszkodzić w atakach „karrigana” i reszty drużyny. Przegrywali 12:8 i dopiero wtedy zdołali się sprzeciwić. Niestety, było ich stać na zaledwie cztery rundy. Tym samym Polacy przegrali mapę 16:12 a cały mecz 2:0. Wielka szkoda, bo w ostatniej rundzie „chrisJ” miał zaledwie 1hp a mimo to udało mu się zabić naszego reprezentanta, co ustawiło rundę.

Teraz Polaków czeka mecz o wszystko przeciwko GamerLegion. Spotkanie ma zostać rozegrane jutro o godzinie 15:00. O końcowym rezultacie meczu „Snaxa” i spółki z pewnością przeczytacie na naszej stronie.

___
Żródło zdjęć: Fot. Michał MICHU Müller