Counter Strike: GO
08.06.2019 20:01

Virtus.pro vs X-kom. Finał ESL MP dla Niedźwiedzi !

Drużyna virtus.pro w zaskakujący sposób triumfuje nad x-komem. Emocje sięgały zenitu na mapie Train team x-kom wygrał pierwsze 2 rundy co było dość niezwykłe gdyż zdecydowali się oni na grę po stronie atakującej. W kolejnych starciach było widać determinacje i skupienie Niedźwiedzi, byli dobrze ustawieni i nie dali się sforsować. Virtusi zaczęli prowadzić 14:9 jednakże nie udało im się zwycięsko wyjść z całego meczu. Niedźwiedzie zaczęli grać chaotycznie, przez co szybko stracili przewagę i tym samym przegrali 14:16.

Przejmująca porażka nie przysporzyła jednak żadnych problemów Virtusom , szybko wzięli się za siebie kompletnie dominując grę na mapie Vertigo. Którą wygrali 16:1. Gra drużyny pod znakiem X wyglądała po prostu fatalnie, grali strasznie chaotycznie i nie mogli się ze sobą porządnie zgrać.

Ostatnia gra na mapie Nuke wyglądała zaskakująco snajper spod szyldu Virtus Pro świetnie rozpoczął tę batalię. Na mapie Nuke drużynie x-komu udało się dojść do głosu jednakże nie udało im się tego zwyciężyć gdyż już w dwudziestej szóstej rundzie przegrali całe spotkanie 16:12 a zwycięzcą całego pojedynku zostaje Virtus.Pro dostając się tym samym do ścisłego finału ESL MP !