Counter Strike: GO
31.05.2019 21:43

Ćwierćfinały DreamHack Masters Dallas 2019!

Po bardzo emocjonujących pierwszych meczach DreamHack Masters Dallas 2019, przyszedł czas na fazę pucharową a mianowicie na ćwierćfinały. Przez format rozgrywek poznaliśmy już dwie drużyny, które są już w półfinale. Do tych drużyn należy ENCE oraz Liquid. Jednak będą oni musieli poczekać na swoich rywali co najmniej do jutra. Pary drużyn, które walczą o wyższe miejsce prezentują się następująco:
Vitality vs FURIA
FaZe Clan vs G2
Obecnie rozgrywane jest spotkanie między Francuzami a Brazylijczykami. Wydaje się, że to skład „NBK” jest zdecydowanym faworytem. Zwycięscy ostatniego cs_summit są ostatnio w gazie. Z resztą, nawet gdy ich forma zawodzi to zawsze są niebezpieczni. Oprócz tego mają jeszcze jednego asa w rękawie. Nazywa się Mathieu „ZywOo” Herbaut. Vitality jest przez wiele ludzi wskazywanych na zwycięzce całego DreamHack Masters Dallas 2019. Jednak ich przeciwnicy nie znaleźli się w tym gronie przypadkowo. Na swojej drodze pewnie pokonali NRG oraz Fnatic. Mogą zaskoczyć, ponieważ nie ciąży na nich presja faworyta.

W drugim pojedynku będziemy mogli obserwować FaZe pod dowództwem Neo. Międzynarodowy skład na tym lanie wygląda bardzo pewnie. Sami gracze i eksperci stwierdzili, że międzynarodowy skład gra obecnie prostego CS, co przynosi skutki, chociażby w pewności „NiKo”. Nie wiele zabrakło a pokonaliby oni Liquid i mieli pewne miejsce w półfinale, co już jest ogromnym sukcesem – patrząc, że skład uformował się kilka tygodni temu. Jednak w tym zadaniu będzie chciało im przeszkodzić G2. Francuzi grają ostatnio naprawdę w kratkę. Prowadzenie „Shoxa” nie do końca się sprawdza. Jednak, tak jak FURIA, nie znaleźli się oni tutaj przypadkowo. Pokonali po dogrywce Renegades i tym samym zapewnili sobie udział w tymże ćwierćfinale.

Transmisję z wszystkich meczów będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale Twitch „DreamHack”. Oprócz tego o wszystkich wynikach spotkań będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.

___
Żródło zdjęć: ESL | Helena Kristiansson