Counter Strike: GO
29.05.2019 14:26

Oficjalnie: Boombl4 zawodnikiem Natus Vincere!

Wczorajsze przypuszczenia stały się faktem! Natus Vincere i Winstrike Team za pomocą swoich mediów społecznościowych o dokonaniu wymiany pomiędzy zespołami. Do Navi powędrował Boombl4, a jego miejsce w Winstrike zajął Edward.

Transfer Boombl4 jest transferem definitywnym, natomiast w przypadku Edwarda mamy do czynienia z wypożyczeniem. Edward w nowej drużynie będzie mógł ponownie współpracować z Ivanem „johnta” Shevtsovem, z którym grał w barwach DTS.

Na debiut nowego składu NaVi będziemy musieli trochę poczekać, gdyż Zeus i spółka swój pierwszy turniej rozegrają dopiero w Koloni. Winstrike natomiast już za niecałe dwa tygodnie powalczy w zamkniętych kwalifikacjach do Minora strefy CiS.

Jestem wdzięczny Natus Vincere i zawodnikom za danie mi tej szansy. Dam z siebie wszystko, podczas każdego meczu, turnieju […]. Jest dużo rzeczy do zrobienia. Dziękuję moim fanom za wsparcie.

Nie będę mówił dużo. Chce żeby to moja gra, nie słowa mówiła za mnieBoombl4Skład NaVi prezentuje się obecnie następująco:

Danylo „Zeus” Teslenko
Egor „flamie” Vasilyev
Aleksandr „s1mple” Kostyliev
Denis „electronic” Sharipov
Kirill „Boombl4” Mikhailov

Mikhaylo „Kane” Blagin (trener)

Skład Winstrike natomiast wygląda tak:

Vladyslav „bondik” Nechyporchuk
Ioann „Edward” Sukhariev
David „norb3r7” Danielyan
Aurimas „Kvik” Kvakšys
Aleksey „El1an” Gusev

Ivan „Johnta” Shevtsov (trener).

___
Żródło zdjęć: Twitter Natus Vincere