Counter Strike: GO
26.05.2019 23:52

Meet Point: x-kom awansuje na finały Games Clash Masters!

Można by rzec „To już jest koniec, nie ma już nic”. Tak w wielkim skrócie można opisać obecny wygląd miejsca, w którym jeszcze 9 godzin temu odbywały się pierwsze kwalifikacje do Games Clash Masters podczas Meet Point 2019. W wielkim finale, x-kom team pokonał Actina PACT 2:0 i zapewnił sobie udział w Gdyńskim turnieju!

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:00. Na start otrzymaliśmy niezwykle wyrównane spotkanie na Trainie, wybranym przez Actina PACT. W pierwszej połowie nieznacznie lepsza okazała się drużyna Morelza, która prowadziła 8:7. Po zmianie stron lepiej prezentowali się jednak zawodnicy x-kom team, którzy ostatecznie wygrali pierwszą mapę 16:13.

Na wybranym przez x-kom Team Nuke’u mieliśmy obraz totalnej dominacji drużyny Innocenta. Do przerwy reprezentanci x-kom team prowadzili 12:3 i nic nie zanosiło na to, by mieli się zatrzymać. Po zmianie stron dopełnili formalności i zwyciężyli 16:3.

x-kom team tym zwycięstwem zapewnił sobie udział na Games Clash Masters 2019, który odbędzie się pod koniec września w Gdyni. 8 drużyn powalczy wtedy o 100 tysięcy dolarów!

___
Żródło zdjęć: x-kom team twitter