25.05.2019 18:02

Meet Point: x-kom team pokonuje Codewise i awansuje do finału!

W drugim spotkaniu półfinałowym turnieju kwalifikacyjnego do Games Clash Masters podczas Meet Point 2019 x-kom team podejmował Codewise Unicorns. Po jednostronnym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy x-kom team, którzy zwyciężyli 2:0 i zapewnili sobie miejsce w jutrzejszym finale!

Mecz rozpoczął sie na mapie Nuke, wybranej przez zespół Stompa. Mimo wygrania dwóch pierwszych rund po stronie terrorystów, leman i spółka przegrywali w pewnym momencie 2:10. Ostatecznie „Jednorożce” zgarnęły ostatnie 3 rundy pierwszej połowy i do drugiej połowy przystępowały przegrywając 5:10

Po zmianie stron x-kom team bez większych problemów radził sobie z wchodzeniem na bombsite’y kryte przez zawodników Codewise i ostatecznie Innocent i spółka zwyciężyli 16:8.

Druga mapa którą był Nuke, wybrany przez drużynę lemana. Cały mecz to była dominacja x-kom team. Drużyna Stompa zwyciężyli pierwszą połowę wynikiem 12:3, a po zmianie stron oddali rywalom tylko 3 rundy i ostatecznie x-kom team zwyciężył 16:6.

x-kom team zmierzy się jutro w finale kwalifikacji z Actina PACT. Początek o 13:00.

Oprócz finału kwalifikacji do Games Clash Masters w Gdyni, jutro na PGE Narodowym trwać będzie ostatni dzień Meet Point 2019. Zapraszamy do zakupu biletów na stronie http://meetpoint.waw.pl/.