25.05.2019 13:31

Meet Point: ACTINA PACT W FINALE!

Dosłownie przed chwilą zakończyło się pierwsze spotkanie półfinałowe kwalifikacji do Games Clash Masters 2019. Po 2 mapowym pojedynku lepsi okazali się zawodnicy ACTINA PACT, którzy wygrali 2:0 i awansowali do finału.

Spotkanie rozgrywane w formacie BO3 rozpoczęło się od mapy Inferno, wybranej przez „Dziki”.
Od samego początku meczu lepiej prezentowali się zawodnicy Actina PACT, którzy po stronie terrorystów zdobyli 10 rund, wygrywając tym samym pierwszą połowę 10:5. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, Izako Boars próbowało wrócić do gry, jednak udało im sie zdobyć tylko 4 rundy i ostatecznie przegrali 9:16.

Na drugiej mapie, którą był Nuke wybrany przez Lunatica i spółkę, od samego początku dominowali zawodnicy Actina PACT. Neex wraz z kolegami nie potrafili przedostać się na żaden z bronionych przez PACT bombsite’ów. Do przerwy mieliśmy wynik 12:3 dla drużyny Lunatica.

Po zmianie stron Izako Boars rozpoczęło walke o wyrównanie stanu gry. Patitek i spółka doprowadzili do wyniku 9:14, jednak wtedy obronę „Dzików” przełamała drużyna PACT, która zdobyła punkt meczowy. Izako Boars jednak się nie poddało i walczyło do samego końca. W 30 rundzie przy wyniku 15:14 dla PACT Lunatic i spółka przełamali solidną defensywę Izako Boars i na tym zakończyły się marzenia dzików o 3 mapie i awansie do finału.

Actina PACT zmierzy się w finale z wygranym spotkania x-kom team- Codewise Unicorns. Początek drugiego półfinału już o 14:00!