czwartek, 21 Wrz 2017
Home / O nas

O nas

Serwis Gamers24.pl to nowoczesna platforma skierowana do graczy e-sportowych i nie tylko.

Portal powstał dzięki współpracy niewielkiej grupy pasjonatów rozsianych po całym kraju, którzy podczas wspólnego grania postanowili zrobić coś konkretnego. Mimo własnego życia i problemów, półroczna praca przyniosła wymierne korzyści w postaci aktywnej strony. Chcemy, aby Gamers24.pl nie tylko uczestniczyło w polskiej scenie gamingowej, ale również tworzyło to, czego sami oczekujemy. Stawiamy na rzetelność w ocenie produktów dla graczy, gier, sprzętu, akcesoriów aniżeli promocję danego producenta. Widząc rosnące zapotrzebowanie na gry oraz e-sport chcemy cementować społeczność. By tego dokonać, postanowiliśmy zaoferować rozbudowany i przejrzysty układ strony, który bez problemu pozwoli szybko dotrzeć do najważniejszych informacji dotyczących:
-gier
-turniejów e-sportowych
-aktualizacji waszych ulubionych tytułów
-wydarzeniach branży growej

W serwisie znajdziecie obszerne relacje z targów, konwentów, turniejów i innych wydarzeń związanych z gamingiem oraz tematyką blisko z nim związaną. Jeśli tylko będziemy wstanie zapewnimy wsparcie każdej inicjatywie gamingowej w kraju.

Oto ekipa pasjonatów:

 • Zbigniew "Emill" Pławecki

  Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.
 • Jakub "GuziQ" Guzik

  Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.
 • Piotr "piotrex41" Krzysztofik

  Programista, grafik, webdeveloper. Od czasu do czasu lubi zagrać w jakąś grę. Na portalu zajmuje się głównie zapleczem technicznym.
 • Kamil "RioT" Świątek

  Random z Internetów, cierpiący na FoMo. Wpadł tu przez przypadek i tak mu zostało. Chciałby być proplayerem, a jest casualem.
 • Paulina "Goose" Gęsik

  Od dziecka grała w strategie, a od niedawna uczy się grać w fps’y -głównie CS:GO i Killing Floor 2 . Znaleziona przypadkiem na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Planuje zostać na dłużej, by lepiej poznać świat esportu.
 • Krzysztof "Gregorius" Nancka

  Fantasta, miłośnik StarCrafta, Warhammera 40k i prozy Dicka, zapalony gracz od karcianek przez planszówki, rpg na esporcie kończąc. Z portalem związany od początku istnienia choć z dłuższą przerwą. Widywany głównie na eventach.