czwartek, 22 Mar 2018
Home / O nas

O nas

Serwis Gamers24.pl to nowoczesna platforma skierowana do graczy e-sportowych i nie tylko.

Portal powstał dzięki współpracy niewielkiej grupy pasjonatów rozsianych po całym kraju, którzy podczas wspólnego grania postanowili zrobić coś konkretnego. Mimo własnego życia i problemów, półroczna praca przyniosła wymierne korzyści w postaci aktywnej strony. Chcemy, aby Gamers24.pl nie tylko uczestniczyło w polskiej scenie gamingowej, ale również tworzyło to, czego sami oczekujemy. Stawiamy na rzetelność w ocenie produktów dla graczy, gier, sprzętu, akcesoriów aniżeli promocję danego producenta. Widząc rosnące zapotrzebowanie na gry oraz e-sport chcemy cementować społeczność. By tego dokonać, postanowiliśmy zaoferować rozbudowany i przejrzysty układ strony, który bez problemu pozwoli szybko dotrzeć do najważniejszych informacji dotyczących:
-gier
-turniejów e-sportowych
-aktualizacji waszych ulubionych tytułów
-wydarzeniach branży growej

W serwisie znajdziecie obszerne relacje z targów, konwentów, turniejów i innych wydarzeń związanych z gamingiem oraz tematyką blisko z nim związaną. Jeśli tylko będziemy wstanie zapewnimy wsparcie każdej inicjatywie gamingowej w kraju.

Oto ekipa pasjonatów:

 • Jakub "GuziQ" Guzik

  Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.
 • Kornel Miszczak

  Wieczny optymista oraz programista, który w wolnym czasie uwielbia uprawiać jakiś sport, a od czasu do czasu także coś napisać.
 • Michał „mitchu” Urban

  Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.
 • Piotr "piotrex41" Krzysztofik

  Programista, grafik, webdeveloper. Od czasu do czasu lubi zagrać w jakąś grę. Na portalu zajmuje się głównie zapleczem technicznym.
 • Kamil "RioT" Świątek

  Random z Internetów, cierpiący na FoMo. Wpadł tu przez przypadek i tak mu zostało. Chciałby być proplayerem, a jest casualem.
 • Damian "Damiano" Bulski

  Od dawna fascynuje mnie świat esportu, nigdzie indziej nie dzieje sie tak dużo i nie ma tylu emocji. Aktualnie studiuję, ale esport oprócz siłowni, jest dla mnie najlepszą opcją na odprężenie się i redukcje stresu. Moją ulubioną dziedziną jest CS GO, a szczególnie polska scena.
 • Bartosz "LowCreativity" Klepaczewski

  Zainteresowałem się esportem w 2010 roku przez nauczyciela informatyki z obsesją na punkcie StarCraft'a. Od 2013 roku z uwagą śledzę wszelkie możliwe rozgrywki League of Legends i o tym też piszę. W wolnych chwilach poświęcam się drugiej pasji — piłce nożnej.
 • Jakub "Marjan" Marjanowski

  Niedzielny gracz, który zafascynował się światem esportu około 3 lata temu. Od tego czasu oglądanie profesjonalnej sceny stało się moim hobby i mam nadzieję, że na długo nim pozostanie.
 • Wiktor "Nolito" Biel

  E-sportem interesuje się od 4 lat, kibicuję Ninjas in Pyjamas, a poza siedzeniem przed komputerem jestem fanem Manchesteru United i lubię pograć w piłkę nożną jak i ręczną.
 • Filip "Wolvie" Rosolak

  Gaming jest moją pasją od momentu, kiedy w wieku 5 lat dostałem swojego pierwszego szaraka (PSX). Gram we wszystko i na wszystkim. W serwisie Gamers24.pl zamierzam skupić się głównie na tematyce związanej z CS:GO, lecz możecie spodziewać się także artykułów z zupełnie innej beczki. Moje hobby to fotografia, esport oraz moja narzeczona Julia.