czwartek, 24 Maj 2018
Home / O nas

O nas

Serwis Gamers24.pl to nowoczesna platforma skierowana do graczy esportowych i nie tylko.

Portal powstał dzięki współpracy niewielkiej grupy pasjonatów rozsianych po całym kraju, którzy podczas wspólnego grania postanowili zrobić coś konkretnego. Mimo własnego życia i problemów, półroczna praca przyniosła wymierne korzyści w postaci aktywnej strony. Chcemy, aby Gamers24.pl nie tylko uczestniczyło w polskiej scenie gamingowej, ale również tworzyło to, czego sami oczekujemy. Stawiamy na rzetelność w ocenie produktów dla graczy, gier, sprzętu, akcesoriów aniżeli promocję danego producenta. Widząc rosnące zapotrzebowanie na gry oraz esport chcemy cementować społeczność. By tego dokonać, postanowiliśmy zaoferować rozbudowany i przejrzysty układ strony, który bez problemu pozwoli szybko dotrzeć do najważniejszych informacji dotyczących:
-gier
-turniejów esportowych
-aktualizacji waszych ulubionych tytułów
-wydarzeniach branży growej

W serwisie znajdziecie obszerne relacje z targów, konwentów, turniejów i innych wydarzeń związanych z gamingiem oraz tematyką blisko z nim związaną. Jeśli tylko będziemy wstanie zapewnimy wsparcie każdej inicjatywie gamingowej w kraju.

Oto ekipa pasjonatów:

 • Jakub "GuziQ" Guzik

  Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.
 • Kornel Miszczak

  Wieczny optymista oraz programista, który w wolnym czasie uwielbia uprawiać jakiś sport, a od czasu do czasu także coś napisać.
 • Bartosz "LowCreativity" Klepaczewski

  Zainteresowałem się esportem w 2010 roku przez nauczyciela informatyki z obsesją na punkcie StarCraft'a. Od 2013 roku z uwagą śledzę wszelkie możliwe rozgrywki League of Legends i o tym też piszę. W wolnych chwilach poświęcam się drugiej pasji — piłce nożnej.
 • Michał „mitchu” Urban

  Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.
 • Piotr "piotrex41" Krzysztofik

  Programista, grafik, webdeveloper. Od czasu do czasu lubi zagrać w jakąś grę. Na portalu zajmuje się głównie zapleczem technicznym.
 • Kamil "RioT" Świątek

  Random z Internetów, cierpiący na FoMo. Wpadł tu przez przypadek i tak mu zostało. Chciałby być proplayerem, a jest casualem.
 • Daniel "approve" Max

  Miłośnik esportu, szczególnie sceny League of Legends. Próbował/próbuje swoich sił jako gracz, analityk, a teraz nawet dziennikarz! Wolałby przeżyć apokalipsę zombie, niż zjeść jajko sadzone bądź śledzia. Fan EDM'u. Jego marzeniem jest odwiedzenie Ameryki, Kapsztadu oraz Tommorowland'u. Od pewnego czasu singiel, smutki po rozstaniu topi w sokach pomarańczowych - są naprawdę pyszne! ^^