piątek, 20 Kwi 2018

maj, 2017

19maj - 21maj 1908:00maj 21LG Mistrzostwa Polski Szkół/NTT System Quersus Puchar Polski #5

Szczegóły wydarzenia

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport ❗❗❗
❗❗❗ Gdynia Moje miasto ❗❗❗
🏆NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
🏆LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
-🔥1⃣9⃣🔥—🔥2⃣0⃣🔥—–🔥2⃣1⃣🔥—- Maja 2017r.
🔥Piątek🔥–🔥Sobota🔥–🔥Niedziela🔥

Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imperezy⭐⭐⭐:
Adres: Mikołaja Kopernika 34, 81-001 Gdynia

❗❗❗Zapisy ❗❗❗
16 Kwietnia

❗❗❗Gry: ❗❗❗
Counter Strike Global Offensive

a) 🏆Lan dla wszystkich 16 miejsc 🏆
(NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie)
http://sgesport.com/ppwes/
Nagrody za top 3 🥇 🥈 🥉
b) 🏆Lan dla szkół 16 miejsc🏆
(LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie)
http://sgesport.com/mpswes/
Nagrody za top 3 🥇 🥈 🥉
Fifa 17
Nagrody za top 3 🥇 🥈 🥉
Strefa free2play:
League of Legends
————————–————————–————————–————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacjehttp://sgesport.com/ppwes/

1⃣9⃣-2⃣0⃣ Piątek/Sobota – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych

2⃣0⃣-2⃣1⃣ Sobota Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉

20 PC Strefa A
20 PC Strefa B
10 PC Strefa C ( Scena główna)
5 PC Streafa D free2play

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Regulamin i informacjehttp://sgesport.com/mpswes/
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacjehttp://sgesport.com/ppwes/

Pierwszeństwo w zapisach ma miasto gospodarza w LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie po upływie czasu Super Game E-Sport otwiera zapisy dla wszystkich chętnych szkół.
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Top 8 wcześniejszej edycji dostaje slota kolejne top 8 jest wyłonione podczas eliminacji online

Star Eliminacji zostanie podany 16.04.2017

Harmonogram Imprezy:

Start:
🏫LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie🏫
DZIEŃ 1 imprezy:
1⃣9⃣ Piątek Godzina 8:00 STREFA A

16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
————————–————————–————————–————
▶Grupa A🔥 Start 1 Tury 8:00🏫

A1 Vs A2
A3 Vs A4

▶Grupa A🔥 Start 2 Tury 9:15🏫

A1 Vs A3
A2 Vs A4

▶Grupa A 🔥Start 3 Tury 10:30🏫

A1 Vs A4
A3 Vs A2
————————–————————–————————–————
▶Grupa B🔥 Start 1 Tury 11:40🏫

B1 Vs B2
B3 Vs B4

▶Grupa B🔥 Start 2 Tury 12:50🏫

B1 Vs B3
B2 Vs B4

▶Grupa B🔥 Start 3 Tury 14:00🏫
B1 Vs B4
B3 Vs B2
————————–————————–————————–————
▶Grupa C🔥 Start 1 Tury 15:15🏫

C1 Vs C2
C3 Vs C4

▶Grupa C🔥 Start 2 Tury 16:20🏫

C1 Vs C3
C2 Vs C4

▶Grupa C🔥 Start 3 Tury 17:30🏫
C1 Vs C4
C3 Vs C2
————————–————————–————————–————
▶Grupa D🔥 Start 1 Tury 18:30🏫

D1 Vs D2
D3 Vs D4

▶Grupa D🔥 Start 2 Tury 19:40🏫

D1 Vs D3
D2 Vs D4

▶Grupa D🔥 Start 3 Tury 20:50🏫
D1 Vs D4
D3 Vs D2

Koniec ~22:00
————————–————————–————————–————
Kontynuacja:
🏫LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie🏫
DZIEŃ 2:
2⃣0⃣ – Sobota STREFA A🏫

Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta – 1h przed pierwszym ich meczem)

▶Ćwierćfinały 1🔥 Tura Start Start 8:00🏫

TBA vs TBA

▶Ćwierćfinały 2🔥 Tura Start Start 11:00🏫

TBA vs TBA

▶Półfinały🔥 14:00🏫

TBA vs TBA

▶Mecz o 3🔥 Miejsce 16:30🏫

TBA vs TAB
————————–————————–————————–———–
Kontynuacja 🏫LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie🏫
DZIEŃ 2: 2⃣0⃣ – Sobota STREFA C (SCENA)

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

▶Ćwierćfinały 1🔥 Tura Start Start 8:00🏫

TBA vs TBA

▶Ćwierćfinały 2🔥 Tura Start Start 11:00🏫

TBA vs TAB

▶Półfinały🔥 14:00🏫

TBA vs TAB

▶Finał🔥 16:30🏫

TBA vs TBA

Koniec ~21:00
————————-————————–————————–————-
Start:
🏆NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie🏆
DZIEŃ 2: 2⃣0⃣ – Sobota STREFA B

16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
————————–————————–————————–————
🏆Grupa A🏆 Start 1 Tury 8:00🎮

A1 Vs A2
A3 Vs A4

🏆Grupa A🏆 Start 2 Tury 9:15🎮

A1 Vs A3
A2 Vs A4

🏆Grupa A🏆 Start 3 Tury 10:30🎮

A1 Vs A4
A3 Vs A2
————————–————————–————————–———–
🏆Grupa B🏆 Start 1 Tury 11:40🎮

B1 Vs B2
B3 Vs B4

🏆Grupa B🏆 Start 2 Tury 12:50🎮

B1 Vs B3
B2 Vs B4

🏆Grupa B🏆 Start 3 Tury 14:00🎮
B1 Vs B4
B3 Vs B2
————————–————————–————————–————
🏆Grupa C🏆 Start 1 Tury 15:15🎮

C1 Vs C2
C3 Vs C4

🏆Grupa C🏆 Start 2 Tury 16:20🎮

C1 Vs C3
C2 Vs C4

🏆Grupa C🏆 Start 3 Tury 17:30🎮
C1 Vs C4
C3 Vs C2
————————–————————–————————–————
🏆Grupa D🏆 Start 1 Tury 18:40🎮

D1 Vs D2
D3 Vs D4

🏆Grupa D🏆 Start 2 Tury 19:50🎮

D1 Vs D3
D2 Vs D4

🏆Grupa D🏆 Start 3 Tury 21:00🎮
D1 Vs D4
D3 Vs D2

Koniec ~22:00
————————–————————–————————–————
Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
DZIEŃ 3: 2⃣1⃣ Maja- Niedziela STREFA B

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

🏆Ćwierćfinały 1🏆 Tura Start Start 8:00🎮

TBA vs TAB

🏆Ćwierćfinały 2🏆 Tura Start Start 11:00🎮

TBA vs TAB

🏆Półfinały🏆 14:00🎮

TBA vs TAB

🏆Mecz o 3🏆 Miejsce 16:30🎮

TBA vs TAB
————————–————————–————————–————
Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
DZIEŃ 3 2⃣1⃣- Niedziela STREFA C (SCENA)

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

🏆Ćwierćfinały 1🏆 Tura Start Start 8:00🎮

TBA vs TBA

🏆Ćwierćfinały 2🏆 Tura Start Start 11:00🎮

TBA vs TAB

🏆Półfinały🏆 14:00🎮

TBA vs TAB

🏆Finał🏆 16:30🎮

TBA vs TBA

Koniec ~21:00

Komentarze

Czas

19 (Piątek) 08:00 - 21 (Niedziela) 22:00

Miejsce

Gdynia

Mikołaja Kopernika 34, Gdynia