niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Artykuły / Fotogaleria Pixel Heaven 2016
DSC_0070

Fotogaleria Pixel Heaven 2016

Jak co roku, w Warszawie pojawiły się tłumy miłośników gier i komputerów z kategorii retro oraz wszystkiego, co jest z nimi związane. Wszystko to w ramach kolejnej edycji Pixel Heaven, która z roku na rok staje się coraz większą i bardziej uznaną imprezą. Znów przez cały weekend można było brać udział w ciekawych dyskusjach na tematy okołogowe, pobawić się na retro sprzętach i poznać mnóstwo ciekawych ludzi z podobną pasją. Oto nasza fotogaleria Pixel Heaven 2016.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

izak

Wiemy, które spotkania podczas Mistrzostw Świata w Rosji skomentuje „Izak”!

W poprzednim tygodniu informowaliśmy o tym, że Piotr „Izak” Skowyrski skomentuje spotkania podczas piłkarskich Mistrzostw …