niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Turnieje / Fotogaleria Esport Now 2016
DSC_0003

Fotogaleria Esport Now 2016

Naszym stałym zwyczajem jest już, iż staramy się z każdego eventu, na którym jesteśmy, przywieźć jak największą możliwą liczbę materiałów. Jednym z nich jest nasza fotogaleria Esport Now 2016, którą prezentujemy poniżej.

Oczywiście jak zwykle oprócz niej możecie zapoznać się również z naszymi relacjami: tekstową oraz video. Mamy nadzieję, że choć trochę oddamy w ten sposób klimat panujący na tym niezwykłym evencie w Hali Stulecia. Śmiało dzielcie się swoimi uwagami w komentarzach pod materiałami.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Edu Esports League

W sobotę rusza inauguracyjny sezon Edu Esports League

Rozwój infrastruktury esportowej na uczelniach, partnerstwo platformy Twitch, a także europejskie finały i gra w …