poniedziałek, 23 Kwi 2018
Home / Turnieje / Oficjalne aftermovie IEM Katowice 2016 – już jest!
IEM_Katowice_1-1024x676

Oficjalne aftermovie IEM Katowice 2016 – już jest!

Od tegorocznej edycji katowickiego Intel Extreme Masters minęły już niemal 3 miesiące, ale dopiero teraz pojawiło się oficjalne aftermovie z tej imprezy.

Podsumowanie zmagań z katowickiego Spodka w ten sposób stało się już coroczną tradycją, a każde tego typu oficjalne aftermovie wywołuje dreszcze i pozwala wrócić do wydarzeń tamtego wspaniałego weekendu. Warto nadmienić, że ten film jest nieco inny niż poprzednie w swoim klimacie. Po pierwsze, jest nieco dłuższy, a po drugie nie jest już tylko zbiorem najciekawszych i najbardziej klimatycznych ujeć, podsumowujących event. Dodano w nim również krótkie wywiady z ludźmi organizującymi imprezę – osobami odpowiedzialnymi za realizację relacji, hostami – nie zabrakło również autora całego zamieszania, czyli CarmaC’a.
Tak więc my również zapraszamy do oglądania i wierzymy, że ten film (podobnie jak i nasze aftermovie, przygotowane po evencie) będą nie raz odpalane na Waszych komputerach – również jako „rozgrzewka” przed nadchodzącą przyszłoroczną edycją turnieju.

 

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Edu Esports League

W sobotę rusza inauguracyjny sezon Edu Esports League

Rozwój infrastruktury esportowej na uczelniach, partnerstwo platformy Twitch, a także europejskie finały i gra w …