piątek, 22 Cze 2018
Home / Bez kategorii / Jonas „Lekr0” Olofsson zawodnikiem Ninjas in Pyjamas
Źródło: Lekro Facebook
Źródło: Lekro Facebook

Jonas „Lekr0” Olofsson zawodnikiem Ninjas in Pyjamas

Czas zmian szwedzkich właśnie nadszedł, ale kto za kogo, to jest ciekawe !

Ninjas in Pyjamas ma nowego zawodnika

Od dzisiaj Jonas „Lekr0” Olofsson jest oficjalnym graczem zespołu ze Szwecji

Nie wiem, czy ktoś by się tego spodziewał, ale prawda jest taka, że od dzisiaj w drużynie Ninjas in Pyjamas mamy nowego zawodnika, który wcześniej reprezentował barwy Fnatic. Mowa tutaj o Jonasie „Lekr0” Olofssonie, który właśnie stał się zawodnikiem zespołu Christophera „GeT_RiGhT” Alesunda. Co natomiast z poprzednim graczem, czyli Williamem „Draken” Sundinem? Został rezerwowym.

Czy jednak zmiana przyniesie sukcesy dla zespołu NiP-u? Okaże się wkrótce. Pierwszym testem nowego składu będzie turniej w Azji, a dokładniej CS:GO Asia Championships 2018.

W zasadzie to jestem ciekaw tej zmiany i też tego, jak zaprezentuje się drużyna ze Szwecji na turnieju w Azji. Chociaż z drugiej strony, są to doświadczeni zawodnicy, więc myślę że będzie to naprawdę dobry zespół.

 

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

WCS Austin 2018

Startuje faza pucharowa WCS Austin 2018

Do stolicy Texasu przyjechało 80 zawodników StarCrafta II, aby walczyć o nagrody wartości 101 tysięcy …