piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Esports Championship Series Season 5: Poznaliśmy grupy finałów
Źródło: FaZe Clan Facebook
Źródło: FaZe Clan Facebook

Esports Championship Series Season 5: Poznaliśmy grupy finałów

Do finałów Esports Championship Series Season 5 pozostało już tylko pięć dni, zatem pora przedstawić grupy, w których zmierzą się poszczególne drużyny.

Podczas finałów Esports Championship Series Season 5 mamy ciekawe grupy, ale jednak ta pierwsza jest bardziej wyrównana.

Grupy finałów ECS Season 5:

Grupa A Grupa B
Astralis FaZe Clan
Cloud9 G2 Esports
Fnatic Luminosity
Team Liquid NRG Esports

Informacje:

Data: 8.06.2018 – 10.06.2018
Miejsce: Anglia, Londyn
Zespołów: 8
Pula nagród: 660.000$
Zwycięzca otrzyma: 250.000$

Myślę, że grupa A jest bardziej wyrównana, mamy tutaj zespoły, które w tym roku dysponują świetną formą, chociaż z drugiej strony ostatnio podczas turnieju w Kijowie (StarLadder), amerykański zespół Team Liquid zajął miejsca w przedziale 5-8, co do szwedzkiego zespołu Fnatic, tutaj do zespołu przyszedł grający jako stand-in w zespole FaZe Clan, Richard „Xizt” Landström. Co więcej, właśnie do FaZe Clan powrócił po dłuższej przerwie Olof „Olofmeister” Kajbjer.

Druga grupa to przede wszystkim amerykańska drużyna NRG Esports, która zajęła drugie miejsce podczas StarLadder i-League StarSeries Season 5 w Kijowie. Doskonała gra tego zespołu, powoduje że w grupie B może być ciekawie.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …