piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Esports zagra z North w ćwierćfinale StarLadder i-League StarSeries Season 5!
Źródło: AGO Esports Facebook
Źródło: AGO Esports Facebook

AGO Esports zagra z North w ćwierćfinale StarLadder i-League StarSeries Season 5!

AGO Esports właśnie poznało swojego rywala w 1/8 turnieju w Kijowie. Polska drużyna jutro zagra z North.

W ćwierćfinale turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5, AGO Esports zagra z North.

Właśnie przed chwilą zespół z Polski poznał swojego rywala w meczu ćwierćfinałowym turnieju w Kijowie. Zespół Damiana „Furlan” Kisłowskiego zagra przeciwko drużynie duńskiej North.

Trzeba to napisać, będzie to bardzo trudne spotkanie, z uwagi chociażby na to, że przed losowaniem właśnie Duńczycy pokonali Szwedów z drużyny Godsent wynikiem 2:0. Historia wyników North wygląda następująco: porażka z Mousesports, wygrana z NRG Esports, wygrana z HellRaisers, wygrana z Ninjas in Pyjamas i w meczu decydującym pokonali Godsent.

Co do zespołu polskiego, ich historia w tym turnieju jest inna, najpierw pokonali zespół Virtus.pro, następnie Ninjas in Pyjamas a trzecim rywalem Polaków było Mousesports. Więc jakby zobaczyć to z tej strony, Polacy mają lepszy bilans wygranych niż Duńczycy.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …