piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Virtus.pro bez marginesu błędu w StarLadder i-League StarSeries Season 5
Źródło: Virtus.pro Facebook
Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro bez marginesu błędu w StarLadder i-League StarSeries Season 5

Nie tak wyobrażaliśmy sobie mecz Virtus.pro w meczu z Natus Vincere.

StarLadder i-League StarSeries Season 5: Virtus.pro – Natus Vincere 0:2

Virtus.pro zostało pokonane przez ukraińską formację Natus Vincere w kolejnym meczu w bilansie 1-1. Teraz jednak polski zespół ma bilans 1-2 i jeśli jutro przegra mecz, odpadnie z dalszej fazy turnieju.

Pierwszą mapą był Nuke, wybrany przez Filipa „Neo” Kubskiego i jego kolegów, ale ta mapa nie udała się polskiej drużynie. Do pierwszej połowy Virtus.pro przegrywało 4:11. Natomiast ukraińska drużyna miała kontrolę nad mapą i nad meczem, powiększając wynik. W rezultacie wygrali 16:11.
Na drugiej mapie, de_Mirage było bardzo słabo, chociaż pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5  i była szansa na to, żeby po wygranej rundzie pistoletowej powrócić do meczu, ale niestety, tak się nie stało i to Natus Vincere ponownie okazało się być zespołem lepszym. W rezultacie zespół Danila „Zeus” Teslenki wygrał mapę wynikiem 16:9.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …