piątek, 25 Maj 2018
Home / Artykuły / Wiemy, które spotkania podczas Mistrzostw Świata w Rosji skomentuje „Izak”!
izak

Wiemy, które spotkania podczas Mistrzostw Świata w Rosji skomentuje „Izak”!

W poprzednim tygodniu informowaliśmy o tym, że Piotr „Izak” Skowyrski skomentuje spotkania podczas piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Dzisiaj jednak dowiedzieliśmy się, podczas których spotkań będziemy mogli usłyszeć sławnego YouTubera.

Piotr „Izak” Skowyrski razem z Maciejem Iwańskim skomentują trzy grupowe spotkania Reprezentacji Polski oraz spotkanie finałowe. Mistrzostwa Świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca w Moskwie, gdzie gospodarze zmierzą się z Arabią Saudyjska. Polska Reprezentacja trafiła do grupy H, gdzie zmierzą się z Senegalem (19.06 17:00), Kolumbia (24.06 20:00) oraz Japonią (28.06 16:00).

Przypomnijmy, Izak komentował już m.in. spotkania Reprezentacji Polski podczas Euro 2016, czy też Puchar Konfederacji.Podczas sparingowe spotkania Polski z Holandią jego komentarz oglądało ponad 300 tys. osób.

Komentarze

O Jakub "GuziQ" Guzik

Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …