piątek, 20 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Esports i Team Kinguin zagrają w kwalifikacjach do 5 sezonu StarLaddera !
Wiktor__TaZ__Wojtas_closeup

AGO Esports i Team Kinguin zagrają w kwalifikacjach do 5 sezonu StarLaddera !

Dwie polskie drużyny powalczą dzisiaj w kwalifikacjach do 5 sezonu StarLadder i-League StarSeries !

AGO Esports i Team Kinguin to dwie drużyny, które mają szansę na awans do turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 5. Najpierw jednak muszą pokonać swoich rywali w grupie i zająć pierwsze, bądź też drugie miejsce w swojej grupie.

Warto dzisiaj wieczorem kibicować dwóm polskim drużynom, które powalczą w swoich grupach kwalifikacyjnych o wyjazd na turniej StarLadder i-League StarSeries Season 5. AGO Esports jest w grupie A, natomiast zespół Wiktora „TaZ” Wojtasa w B.

Grupy:

Grupa A Grupa B
Windigo Gaming Singularity Esports
AGO Esports GODSENT
Extatus Team Kinguin
Sprout Red Reserve

Rozkład dzisiejszych spotkań:

AGO Esports vs. Extatus, godz. 20:00 (BO3)
Team Kinguin vs. GODSENT, godz. 21:00 (BO3)

AGO Esports w swojej grupie zagra przeciwko Pawłowi „Innocent” Mockowi, który obecnie reprezentuje barwy drużyny niemieckiej – Sprout. Pierwszym rywalem Polaków będzie zespół Extatus, czyli połączenie czesko-słowackie. Dodatkowo, AGO zagra z Windigo Gaming, czyli Bułgarom. Rywale Damiana „Furlan” Kisłowskiego i jego drużyny są wymagający, to nie ulega wątpliwości, ale myślę że dadzą radę.

Team Kinguin też ma dość wymagających przeciwników, chociażby świetnie grający Szwedzi z GODSENT, którzy wyeliminowali wczoraj właśnie AGO Esports z awansu do DreamHack Austin. Nie wiadomo, jak potoczy się mecz przeciwko Red Reserve oraz Singularity, bo te zespoły także potrafią grać bardzo dobrze.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Źródło: G2 Esports Facebook

DH Masters: podsumowanie drugiego dnia, G2 odpada u siebie !

Podsumowanie drugiego dnia, G2 Esports odpada u siebie ! Dla gospodarzy reprezentujących G2 Esports ten …