piątek, 20 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Esports przegrywa z Team EnVyUs w ESL Pro League Season 7 !
Źródło: AGO Esports Facebook
Źródło: AGO Esports Facebook

AGO Esports przegrywa z Team EnVyUs w ESL Pro League Season 7 !

AGO Esports w dzisiejszym dniu kolejnego tygodnia ESL Pro League Season 7 zagrali przeciwko Team EnVyUs.

W dzisiejszym dniu ESL Pro League Season 7, AGO Esports zagrali kolejne spotkanie. Tym razem przeciwnikami Polaków był Team EnVyUs.

Dobry początek, słaby koniec na mapie Cobblestone

Pierwszą mapą pojedynku był Cobblestone, gdzie Polacy rozpoczęli po stronie broniącej. Polska drużyna okazała się być lepsza w rundzie pistoletowej, a następnie wygrali pięć rund, 6:0. Dopiero wtedy Francuzi odpowiedzieli, 6:1. Początek meczu bardzo dobry dla Polaków, tym bardziej że doskonale kontrolowali mapę i świetnie czuli się w obronie bombsite’ów. Chociaż w pewnym momencie, francuska formacja zaczęła powracać do tego meczu, wygrywając rundy, 10:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla AGO Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali gracze drużyny Team EnVyus, 10:6. Mecz się zmienił, bo Francuzi przejęli inicjatywę w spotkaniu i przybliżyli się z wynikiem do polskiej drużyny, 10:8. Dopiero przy tym wyniku, Polacy wygrali rundę, 11:8. To spotkanie trochę wymykało się z pod kontroli Mateusza „Toao” Zawistowskiego i jego kolegów, bo przegrywali rundy, a EnVyUs zbliżyli się do Polaków, 12:11. Po chwili remis stał się faktem, 13:13. Francuzi byli w doskonałej sytuacji ekonomicznej i mogli wyjść nawet na prowadzenie, co również się stało, 14:13. Jednak francuska formacja zdobyła rundę 15 i mieli okazję by zakończyć mecz zwycięstwem, 15:13. Team EnVyUs pokonuje AGO Esports 16:13.

Drugą mapę, Train, AGO Esports rozpoczęli po stronie atakującej. No i niestety, ale jednak Polacy w rundzie pistoletowej zostali pokonani, 1:0. Francuzi mogli sobie zapewnić zdecydowanie lepszy ekwipunek, co też zrobili. No, ale…z tym ekwipunkiem nic tak naprawdę nie zrobili, a więcej, przegrali rundę, 1:1. Nastąpiła zmiana, bo EnVyUs mieli rundę z „eco”, co wykorzystali Polacy, wygrywając rundę i tym samym wychodząc na prowadzenie, 2:1, a po stronie francuskiej kolejna runda „eco”. AGO wyszli na prowadzenie, 3:2. I ponownie remis, 4:4. Jednak po chwili sytuacja się zmieniła i francuska drużyna miała lepszą sytuację ekonomiczną, ekwipunek i wyszli na prowadzenie, 5:4. Scream i zespół EnVyUs powiększyli przewagę, 9:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla EnVyUs.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali zawodnicy z Francji, 10:6. Team EnVyUs powiększył swoje prowadzenie w tym meczu, 12:7. Furlan razem z kolegami nie potrafili przeciwstawić się swoim rywalom, 14:9. Team EnVyUs wygrywa drugie spotkanie przeciwko AGO Esports, 16:9.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Źródło: G2 Esports Facebook

DH Masters: podsumowanie drugiego dnia, G2 odpada u siebie !

Podsumowanie drugiego dnia, G2 Esports odpada u siebie ! Dla gospodarzy reprezentujących G2 Esports ten …