piątek, 20 Kwi 2018
Home / Esport / Prawie cała faza pucharowa WESG 2017 zakończona
Serral, ESL
Źródło: ESL, Autor: Helena Kristiansson

Prawie cała faza pucharowa WESG 2017 zakończona

Wszystkie pojedynki z wyjątkiem wielkiego finału podczas WESG 2017 zostały zakończone. Organizatorzy postanowili rozegrać ćwierćfinały, półfinały oraz pojedynek o trzecie miejsce w jeden dzień, a mecz finałowy w następny.

W pierwsze dwa ćwierćfinały zakończyły się jednostronnymi pojedynkami z wynikami 3:0. Maru wygrał z Reynorem, a Serral z Neebem. W trzecim występował Mikołaj „Elazer” Ogonowski przeciwko finaliście z Katowic, Classic. Pomimo bardzo dobrej gry musiał uznać wyższość Koreańczyka przegrywając 1:3. Ostatni ćwierćfinał to także jednostronny pojedynek gdzie Dark wygrał 3:0 z Scarlett.

W pierwszym półfinale zmierzył się Maru oraz Serral. Tutaj podobnie jak wcześniej Serral nie dał rady przegrywając 0:3. Po drugiej stronie drabinki Dark wygrał z Classic 3:1.

W pojedynku o trzecie miejsce zmierzyli się Serral oraz Classic. Wielu stawiało na Koreańskiego Protossa, jednak to Fin okazał się lepszy wygrywając 3:1. Na konto Serrala za trzecie miejsce wpadło 40 000 dolarów.

Mecz finałowy zaplanowany jest na jutro o godzinie 4:00 polskiego czasu. Zmierzą się Maru oraz Dark do 4 wygranych. Jest o co walczyć, gdyż zwycięzca zgarnie 200 000 dolarów, natomiast przegrany 80 000 dolarów.

Komentarze

O Kornel Miszczak

Wieczny optymista oraz programista, który w wolnym czasie uwielbia uprawiać jakiś sport, a od czasu do czasu także coś napisać.

Zobacz także

Źródło: G2 Esports Facebook

DH Masters: podsumowanie drugiego dnia, G2 odpada u siebie !

Podsumowanie drugiego dnia, G2 Esports odpada u siebie ! Dla gospodarzy reprezentujących G2 Esports ten …