czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Nerchio i Elazer zaczynają przygodę z WESG 2017
WESG

Nerchio i Elazer zaczynają przygodę z WESG 2017

Do Chin poza zawodnikami CounterStrike i Dota 2 przyjechali także gracze w StafCrafta II, aby rywalizować podczas World Electronic Sports Games. Do Haikou pojechało dwóch naszych najlepszych zawodników: Nerchio oraz Elazer. Jest o co walczyć, gdyż w puli znalazło się 400 000 dolarów, z czego połowa trafi co zwycięzcy.

Pierwszy z nich wystąpi Nerchio, już jutro w grupie C z samymi zergrami takimi jak Namshar, JonSnow oraz Bly. Nie powinien mieć on większych problemów z awansem do fazy pucharowej.

Natomiast Elazer wystąpi dopiero w środę w grupie G gdzie walczyć będzie z: TIME, Maru oraz Semper. Mikołaj natomiast trafił do grupy z trzema terranami. Nikt z wyjątkiem Maru nie powinien mu zaszkodzić.

Pierwsze spotkania podczas WESG rozpoczną się już dzisiaj o 4:00 polskiego czasu, natomiast Nerchio zacznie 45 minut później, czyli o 4:45. Elazer swoje spotkania rozpocznie o następnego dnia (środa) o tej samej porze.

Komentarze

O Kornel Miszczak

Wieczny optymista oraz programista, który w wolnym czasie uwielbia uprawiać jakiś sport, a od czasu do czasu także coś napisać.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …