piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Esports zagra w ECS Season 5 Europe Challenger Cup
26685560_2098910160395661_4641032716244130431_o

AGO Esports zagra w ECS Season 5 Europe Challenger Cup

AGO Esports zagra w ECS Season 5 Europe Challenger Cup. Już dzisiaj pierwszy mecz

AGO Esports zagra w ECS Season 5 Europe Challenger Cup.

Pierwszym rywalem Polaków podczas ECS będzie szwedzka drużyna Godsent, w której grał m.in znany z Fnatic – Markus „Pronax” Wallsten. Teraz Szwedzi mają zupełnie inny skład. Poza tymi spotkaniami, będą miały miejsce również inne mecze: Natus Vincere podejmie rosyjski EPG, natomiast Gambit Esports zagra z Fragsters. Ponadto, Heroic kontra The Imperial.

Rozgrywki te zaczną się już dzisiaj i potrafią do 9 marca. Zwycięzcy swoich meczów trafią bezpośrednio do półfinałów, następnie będziemy mieć mecz finałowy i wtedy jedna z drużyn zakwalifikuje się do ECS. Jednak to nie koniec, również drużyny które przegrają będą miały okazję się podnieść, ponieważ w drabince przegranych są trzy rundy, finał drabinki przegranych i również jedna drużyna się zakwalifikuje.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …