piątek, 25 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Udany debiut AGO Esports w ESL Pro League Season 7 !
AGO

Udany debiut AGO Esports w ESL Pro League Season 7 !

AGO Esports doskonale rozpoczęło walkę w ESL Pro League Season 7. W dwóch meczach pokonali zespól Team LDLC

 

Pierwszy mecz AGO Esports i debiut w siódmym sezonie ESL Pro League. Polacy swoje spotkanie przeciwko Francuzom z zespołu Team LDLC rozpoczęło na mapie Cache po stronie broniącej. Wygranie rundy pistoletowej przyczyniło się do tego, że drużyna prowadzona przez Damiana „Furlana” Kisłowskiego wygrała kolejne rundy. Początek meczu doskonały dla zespołu z Polski, 6:1. AGO zdobyło jeszcze trzy rundy, 9:1. Dopiero w 11 rundzie, Francuzi zdobyli drugą rundę. W pierwszej połowie Team LDLC nie istniał, 13:2. Druga połowa to wygrana runda pistoletowa przez Polaków, 14:2 czym potwierdzili swoją dominację na mapie Cache. Końcówka meczu zdecydowanie dla AGO Esports, którzy w rezultacie pokonali rywali z Francji, 16:2.

Druga mapa, Overpass, AGO Esports rozpoczęło po stronie atakującej. Runda pistoletowa została wygrana przez polski zespół. Początek mapy, tak jak w przypadku pierwszej mapy, dla Polaków, 5:0. Z tego wyniku, zrobiło się 8:0. Po chwili to Team LDLC wygrał dwie rundy, ale później ponownie z dobrej strony pokazała się polska formacja, 9:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 na korzyść AGO. Druga runda pistoletowa wygrana przez LDLC, 12:4. Po wygranej rundzie pistoletowej, LDLC próbowało wracać do meczu, bo na ich konto zaczęły wpadać rundy. Chociaż dalej dominacja ze strony AGO Esport, którzy dopisywali sobie rundy do swojego konta. Końcówka meczu bardzo zacięta, jeśli chodzi o samą grę. I to była zupełnie inna gra zespołu LDLC, ale zostali drugi raz pokonani. AGO Esports pokonuje w drugim meczu Team LDLC, 16:11.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …