niedziela, 18 Lut 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Udany debiut AGO Esports w ESL Pro League Season 7 !
AGO

Udany debiut AGO Esports w ESL Pro League Season 7 !

AGO Esports doskonale rozpoczęło walkę w ESL Pro League Season 7. W dwóch meczach pokonali zespól Team LDLC

 

Pierwszy mecz AGO Esports i debiut w siódmym sezonie ESL Pro League. Polacy swoje spotkanie przeciwko Francuzom z zespołu Team LDLC rozpoczęło na mapie Cache po stronie broniącej. Wygranie rundy pistoletowej przyczyniło się do tego, że drużyna prowadzona przez Damiana „Furlana” Kisłowskiego wygrała kolejne rundy. Początek meczu doskonały dla zespołu z Polski, 6:1. AGO zdobyło jeszcze trzy rundy, 9:1. Dopiero w 11 rundzie, Francuzi zdobyli drugą rundę. W pierwszej połowie Team LDLC nie istniał, 13:2. Druga połowa to wygrana runda pistoletowa przez Polaków, 14:2 czym potwierdzili swoją dominację na mapie Cache. Końcówka meczu zdecydowanie dla AGO Esports, którzy w rezultacie pokonali rywali z Francji, 16:2.

Druga mapa, Overpass, AGO Esports rozpoczęło po stronie atakującej. Runda pistoletowa została wygrana przez polski zespół. Początek mapy, tak jak w przypadku pierwszej mapy, dla Polaków, 5:0. Z tego wyniku, zrobiło się 8:0. Po chwili to Team LDLC wygrał dwie rundy, ale później ponownie z dobrej strony pokazała się polska formacja, 9:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 na korzyść AGO. Druga runda pistoletowa wygrana przez LDLC, 12:4. Po wygranej rundzie pistoletowej, LDLC próbowało wracać do meczu, bo na ich konto zaczęły wpadać rundy. Chociaż dalej dominacja ze strony AGO Esport, którzy dopisywali sobie rundy do swojego konta. Końcówka meczu bardzo zacięta, jeśli chodzi o samą grę. I to była zupełnie inna gra zespołu LDLC, ale zostali drugi raz pokonani. AGO Esports pokonuje w drugim meczu Team LDLC, 16:11.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

Virtus.pro-comment-817x320

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Virtus.pro wygrywa mecz przeciwko MVP.PK

Drugi mecz Virtus.pro na turnieju przeciwko MVP.PK. Początkowo wydawało się, że to nie będzie tak …