piątek, 25 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Kolejne zwycięstwo Virtus.pro w ESEA Premier MDL 27 !
virtus.pro_pasha_dreamhack-1-730x380

Kolejne zwycięstwo Virtus.pro w ESEA Premier MDL 27 !

Drugi mecz Virtus.pro w lidze ESEA Premier. Tym razem przeciwnikiem byli Szwedzi z zespołu Red Reserve. Początkowo mogłoby się wydawać, że to będzie prosty mecz, ale wcale taki nie był a było blisko dogrywki

W drugim meczu ligi ESEA Premier Virtus.pro podejmowało szwedzki zespół Red Reserve. Mapa Mirage, Polacy pierwszą połowę zaczęli po stronie broniącej. Wygrywając rundę pistoletową, mogli pozwolić sobie na lepszy ekwipunek, dzięki czemu wygrali kolejne cztery rundy. Gra Virtusów naprawdę była bardzo dobra, jednak chwilę później powracać do spotkania zaczęli Szwedzi, wygrywając również cztery rundy z rzędu. Przy wyniku 5:4 dla Virtus.pro to oni ponownie wyszli na trzy rundy prowadzenia, 7:4. Zdobywając ósmą rundę na korzyść polskiej formacji, Red Reserve musiało zagrać rundę „eco”. Jednak tę rundę wygrali, 8:5. Pierwsza połowa zakończyła się 9:6 dla V.P. Red Reserve wygrali drugą rundę pistoletową, więc wynik był już blisko remisu, 9:7. Po zmianie stron, Szwedzi grali już zdecydowanie lepiej, ale to Polacy zdobywali kolejne rundy i z wyniku 9:7 było 9:12. Następnie to zespół Red Reserve doprowadził do remisu, 12:12. Bardzo wyrównany mecz w drugiej części, ale w pewnym momencie 13 punkt wpadł na konto drużyny Plessena, a w kolejnej rundzie remis, 13:13. Końcówka meczu to nerwowa gra z obydwu stron, ale to drużyna Filipa „Neo” Kubskiego okazała się być lepszą, 16:14.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …