poniedziałek, 23 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Virtus.pro w nowym składzie rozpoczyna walkę w ESEA MDL 27!
Pasha

Virtus.pro w nowym składzie rozpoczyna walkę w ESEA MDL 27!

Już dzisiaj będziemy mogli zobaczyć pierwsze oficjalne spotkanie Virtus.pro w składzie z Michałem MICHU Müllerem. Wszystko przez to, że najlepsza polska formacja rozpocznie swoje poczynania w 27 sezonie ESEA MD League. Stawką tej ligi jest awans do csowej Ligi Mistrzów, czyli ESL Pro League.

W pierwszym swoim spotkaniu Virtus.pro zmierzy się z białoruską organizacją Nemiga. Będzie to pierwsze, historyczne spotkanie tych organizacji. W tym roku Nemiga rozegrała już kilka spotkań w mniejszych turniejach. Zmierzyli się również z inną polską organizacją PRIDE, w ramach Hellcase Cup 7, wtedy tez 16:4 wygrali nasi rodacy. Nie powinna to być ciężka przeprawa dla Virtusów, jednak w CSie jest wszystko możliwe.

Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 18:00, a transmisje będzie można zobaczyć na kanale ESL TV, pod linkiem: https://www.twitch.tv/esl_csgo_pl.

W obecnych rozgrywkach ESEA MD League udział biorą 3 polskie organizacje. Oprócz Virtus.pro jest to Team Kinguin oraz PRIDE. Popularne „Pingwiny” rozegrał dwa spotkania. Na początku przegrali z Team Sprout 16:6, a następnie pokonali DIVIZION 16:5. Obecnie w tabeli zajmują 13. miejsce. PRIDE rozegrało o jedno spotkanie więcej i z bilansem 2-1 zajmują 8. pozycję (porażka ze Sprout 16:9 oraz zwycięstwa z Fragsters 19:15 i eXtatus 16:4).

Komentarze

O Jakub "GuziQ" Guzik

Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.

Zobacz także

Źródło: HLTV

DreamHack Masters Marseille 2018 zakończone!

Po 5 dniach zmagań zakończyła się przygoda z turniejem DH Marseille. Był to turniej opiewający …