poniedziałek, 23 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Esports wygrywa z Epsilon eSports i jest o krok od Intel Extreme Masters 2018!

AGO Esports wygrywa z Epsilon eSports i jest o krok od Intel Extreme Masters 2018!

AGO Esports pokonuje Epsilon i tym samym powalczą w finale przeciwko AVANGAR

Mecz półfinałowy pomiędzy AGO Esports a Epsilon zaczął się na mapie Cobblestone, gdzie Polacy rozpoczęli po stronie broniącej. Zawodnicy Epsilon wygrali rundę pistoletową i mogło by się wydawać, że powiększą swoje prowadzenie na pierwszej mapie, ale tak się nie stało gdyż świetna gra zespołu Mateusza „TOAO” Zawistowskiego spowodowała, że po chwili to oni doprowadzili do remisu. Pierwsza część spotkania należała do polskiego zespołu, którzy to prowadzili 9:6. Druga połowa to wygrana runda pistoletowa przez Furlana i jego kolegów. W końcówce meczu walka była po dwóch stronach, ale ostatecznie to Polska okazała się być lepsza, wygrywając ostatecznie 16:13.

AGO Esports vs. Epsilon 16:13 – Cobblestone

 

Mapą drugą był Mirage, którą wybrali gracze AGO. Zespół Damiana „Furlana” Kisłowskiego pierwszą połowę zaczął po stronie broniącej.  Runda pistoletowa wpadła na konto Polaków, a po chwili druga również. Z rundy na rundę drużyna z Polski powiększała swoją przewagę z 1:0 na 4:0. Epsilon zdobył swoją, pierwszą rundę dopiero w siódmej rundzie, 6:1. Po wygraniu kolejnej rundy na 7:1, to gracze Epsilon zaczęli robić powrót do meczu, zdobywając dwie rundy pod rząd. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla AGO.
Runda pistoletowa w drugiej połowie ponownie dla polskiej formacji. Końcówka meczu dla AGO Esports, którzy zwyciężyli 16:5.

AGO Esports vs. Epsilon 16:5 – Mirage

Po dobrych dwóch mapach to zawodnicy z Polski awansowali do finału Farmskins Championship. W meczu finałowym i decydującym o tym, kto pojedzie do Katowic zagrają przeciwko AVANGAR.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Źródło: HLTV

DreamHack Masters Marseille 2018 zakończone!

Po 5 dniach zmagań zakończyła się przygoda z turniejem DH Marseille. Był to turniej opiewający …