wtorek, 19 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Esports wraca do walki o Intel Extreme Masters Katowice 2018
ago

AGO Esports wraca do walki o Intel Extreme Masters Katowice 2018

Wiemy na pewno, że podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018 zagra Virtus.pro, ale również może zagrać AGO Esports.

AGO Esports wraca do gry i do walki o miejsce podczas tegorocznej imprezy w Katowicach. Wszystko za sprawą tego, że rosyjski zespół Team Spirit wycofał się z turnieju Farmskins Championship #2, którego zwycięzca automatycznie zagrana podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Zamiast rosyjskich zawodników zagrają właśnie Polacy, ponieważ to właśnie zespół Damiana „Furlana” Kisłowskiego zajął drugie miejsce w grupie A, w której występowali.

W czwartkowy wieczór AGO rozegra swój mecz w ćwierćfinale, jednak na ten moment przeciwnik nie jest znany ponieważ nie zakończyła się jeszcze faza grupowa. Będzie to któryś z zaproszonych zespołów do fazy Play Off, czyli BIG, HellRaisers, mousesports, bądź Natus Vincere.

Wcześniej AGO Esports wzięło udział w zamkniętych kwalifikacjach, jednak przegrali z HellRaisers oraz North.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …