piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / ELEAGUE Major Boston 2018: Virtus.pro odpada z Majora w Bostonie
Janusz_Pogorzelski_Snax_playing_for_Virtus.pro

ELEAGUE Major Boston 2018: Virtus.pro odpada z Majora w Bostonie

Naprawdę bardzo ciężko o tym pisać, co się stało ale Virtus.pro niestety żegna się z Bostonem

Virtus.pro przegrywa z Cloud9 7:16 i tym samym odpadają z ELEAGUE Major Boston 2018, co więcej, stracili status legendy. Bardzo przykra wiadomość dla kibiców tej drużyny.

Już pierwsza runda pistoletowa pokazała, że Cloud9 zamierza „iść po swoje” i tak się stało. Drużyna Jake „Stewie2k” Yip doskonale przeprowadziła akcje i wygrywając pierwszą rundę, pokazali że walczyć będą. Virtusi nie wiedzieli jak przeciwstawić się swoim rywalom, a Amerykanie grali dalej i dominowali przez prawie całą pierwszą połowę. W pewnym momencie, drużyna trenera Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego zaczęła wygrywać rundy, ale nic z tego nie wyszło, bowiem zawodnicy „Chmury” wygrywając kolejne rundy, zmuszali swojego rywala z Polski na granie rund eco, a wynik uciekał.
Druga połowa rozpoczęła się od wygrania rundy pistoletowej i były nadzieje na to, że powrót może być, ale nie do końca bowiem ponownie gracze z Ameryki pokazali swoją grę i rundy „szły” na ich konto. Po zmianie stron, Polacy wygrali dwie rundy, co było za mało na amerykańską formację. Do końca meczu nic się nie zmieniło, Virtus.pro przegrało swoje spotkanie i pożegnali się z turniejem w Bostonie.

Virtus.Pro vs. Cloud9 7:16 – Mirage

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …