piątek, 20 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Ex-Immortals (100 Thieves) nie zagra na ELEAGUE Major Boston 2018!
100_thieves2017-730x380

Ex-Immortals (100 Thieves) nie zagra na ELEAGUE Major Boston 2018!

Dzisiaj w nocy kibiców wstrząsnęła wiadomość, ponieważ zespół Ex-Immortals (na Majorze 100 Thieves) nie zagra na ELEAGUE Major Boston 2018!

Cały zespól poinformował o tym na swoim Twitterze. Niestety z powodu zaostrzenia przepisów imigracyjnych zespół nie będzie mógł przekroczyć granicy Stanów Zjednoczonych i zagrać w tym turnieju.

Przypomnijmy, że zespół 100 Thieves zdobył swoje miejsce, ponieważ trójka z zawodników, którzy pozostali razem po Majorze w Krakowie złożyła nowy zespół. W Krakowie brazylijski zespół zajął 2 miejsce (porażka w finale z Gambit).

Miejsce brazylijskiego zespołu zajmie 9. zespół I fazy. Zostanie o wyłoniony po zakończeniu 5. rudny systemu szwajcarskiego. Zespoły, które będą miały bilans 2-3 rozegrają dodatkowe pojedynki, które wyłonią ostatniego uczestnika II fazy Majora.

Komentarze

O Jakub "GuziQ" Guzik

Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.

Zobacz także

Źródło: G2 Esports Facebook

DH Masters: podsumowanie drugiego dnia, G2 odpada u siebie !

Podsumowanie drugiego dnia, G2 Esports odpada u siebie ! Dla gospodarzy reprezentujących G2 Esports ten …