środa, 24 Sty 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Czas zacząć ELEAGUE Major Boston 2018 – podstawowe informacje dotyczące turnieju
boston_major_T1_B

Czas zacząć ELEAGUE Major Boston 2018 – podstawowe informacje dotyczące turnieju

Ostatnio to Polacy byli gospodarzami najważniejszego i zarazem największego turnieju Counter-Strike: Global Offensive na świecie. Teraz impreza e-sportowa przenosi się do Stanów Zjednoczonych, a tam najlepsze drużyny na świecie zmierzą się ze sobą, by pokazać całemu światu, kto tak naprawdę zasługuje na miano tej najlepszej.

Podstawowe informacje:

Data oraz miejsce zawodów:
12.01.2018 – 15.01.2018 w Atlancie, 
19.01.2018 – 28.01.2018 w Bostonie
Drużyn: 24 
Pula nagród: 1.000.000$
System rozgrywania turnieju: system szwajcarski i faza pucharowa

Legendy

100 Thieves
Astralis
BIG
Fnatic
Gambit Esports
North
SK Gaming
Virtus.pro

Pretendenci

Avangar
Cloud9
Team EnVyUs
FaZe Clan
Flash Gaming
FlipSid3 Tactics
G2 Esports
Team Liquid

Jak widzimy, drużyny zostały podzielone na „Pretendentów” oraz na „Legendy„. Jednakże w grupie drugiej widzimy Flash Gaming. Jest to zespół z Chin, który zastępuje inną, również chińską drużynę TyLoo. Zobaczymy, jak zaprezentują się ich zastępcy.

Dlaczego TyLoo nie zobaczymy w Stanach Zjednoczonych?

Jeden z czterech graczy zespołu TyLooHansel ‘BnTeT’ Ferdinand nie dostał wizy. Mówiło się, że w jako zastępca Hansela, miał zagrać trener,  Luis ‘peacemaker’ Tadeu, ale ten nie mógł się porozumieć z zarządem, a więc chińska drużyna zrezygnowała z wylotu do USA

 

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

ELEAGUE_Major_Boston

ELEAGUE Major Boston 2018: Podsumowanie czwartego dnia

Zakończyły się rozgrywki w kolejnej fazie turnieju. Podsumowanie czwartego dnia w Bostonie 22.01.2018 Mecz Wynik …